GÜNDEM

Tekfen’in kurumsal yayını T Bülten’in Korona günlerine özel sayısı yayınlandı

Yazar  | 

Tekfen Holding’in kurumsal yayını T Bülten Online’ın özel sayısında herkesin gündeminde önemli bir yer tutan COVID-19 konusu işlenirken, üst düzey yöneticiler ile  yurt içi ve yurt dışında işlerinin başında olan Tekfenlilerin videolu mesajları ve evlere kapandığımız bugünlerde moralleri yükseltecek keyifli aktivite önerileri bulunuyor.

 

Her sayısında zengin ve kapsamlı içerik sunan T Bülten’in son yayınlanan özel sayısında tüm dünyanın olduğu gibi Türkiye’nin de gündeminde olup, herkesi yakından ilgilendirilen yeni tip koronavirüs (COVID-19) konusu işleniyor. Ayrıca içinde bulunduğumuz “Koronavirüs Günlerinde” morallerini yüksek tutma amacıyla Tekfen Holding bünyesinde bulunan 18 bin çalışana yönelik Yönetim Kurulu Başkanı Murat Gigin’den, Grup Şirketler Başkanı Cahit Oklap’tan, Türkiye ve yurt dışında farklı ülkelerde işlerinin başında bulunan Tekfenlilerden videolu mesajlar da paylaşılıyor.

 

Her zevke ve yaşa göre film, kitap ve müzik önerileri bulunuyor

Evde geçirilen zamanın en iyi şekilde değerlendirilebilmesi ve morallerin de yüksek tutulması için okuyucularına eğlenceli alternatifler de sunuyor. Hangi dijital platformlar üzerinden dizi veya film izlenebileceğinin yanı sıra çeşitli kanallardan sunulan ücretsiz film ve belgesel arşivlerini de gösteren T Bülten, ayrıca Tekfen Kitap Kulübü’nün bugüne kadar okuduğu kitaplar arasında, üyelerinin en çok oy verdiği kitapları da paylaşıyor.

 

7’den 70’e klasik müzik severlere orkestra tavsiyeleri

T Bülten Online, klasik müzik dinleyicilerini de unutmadı. Başta Tekfen Filarmoni ve Filar-mini olmak üzere çeşitli orkestraların dijital adreslerine yer veren T Bülten, bu yönüyle her yaştan müzik severe de hitap ediyor.

 

Hayatı eve sığdırdığımız şu günlerde, dünya bir tık kadar yakın! Koltuğunuzdan gezilebilecek müzeler, geleceğe ışık tutan TEDx konuşmaları, gezi notları…

 

T-Bülten linki: https://kurumsal-yaynlar-ltd-t.preview.foleon.com/tekfen/47/covid-19-1/

Bir önceki yazımız olan Tropik lezzet sevenler için! Pepsi Mango başlıklı makalemizde Pepsi, Pepsi Light ve Pepsi Mango hakkında bilgiler verilmektedir.