Genel

Şoklanmış Gerçek Çiçeklerden” oluşturulan, güçlü, zarif, farklı ve özel bir bütünlük sağlayan tasarımların adresi Ares Plus..

Yazar  | 
Farklı zamanlara ait çiçeklerin bir araya getirilmesi her zaman mümkün değildir. Bu noktada da zamana inat, daima şık ve etkileyici görünüme sahip olan Şoklanmış Gerçek Çiçekler giriyor devreye.

Modern ev dekorasyonlarının vazgeçilmezlerinden çiçek, hem estetik duruş açısından hem de detay olarak ideal  bir tamamlayıcı. Ancak binbir hevesle alınan çiçeklerin gün be gün solduğunu görmek de bir o kadar üzücü.

 Yıllarca aynı güzellikte kalabilen “Şoklanmış Gerçek Çiçekler” ile bu durumu tersine çevirmek artık mümkün . Farklı zamanlara , diyarlara ait çiçekler, bitkiler, özel bir teknik ile şoklanıyor. Yapılan bu uygulama İle görünümlerini, elastikiyetlerini ve renklerini, suya, ışığa ve bakıma gerek duymadan korumaları sağlanırken aynı  zamanda ilk günkü gibi taze, canlı bir duruş  da sergiletiliyor. Üstelik uygulama sonrasında çiçekler 10 yıla kadar dayanım ömrü ile uzun yıllar aynı görünümde kalan çiçekler ayrıca bir bakım da gerektirmiyor.

 

AresPlus; bu özel uygulama İle hazırlanan Şoklanmış gerçek çiçeklerden, göz dolduran,  her türlü ruh haline uyum sağlayabilen ve içinde tüm zevkleri barındıran , her yaşa ve zamana hitap eden özel tasarımlar oluşturuyor.  Ortaya çıkan bu tasarımlar  kalitenin , kontrastın ve farklılığın akıcılığı ile modern bir estetik sunuyor.

“Şoklanmış Gerçek Çiçeklerden” oluşturulan, güçlü, zarif, farklı ve özel bir bütünlük sağlayan tasarımlar için mutlaka AresPlus’u ziyaret edin.

Bir önceki yazımız olan SCUBA İLE HAYATINIZDA YENİ BİR HEYECAN YARATMAYA NE DERSİNİZ? başlıklı makalemizde Dalış eğitimi, Dalış Okulu ve göktürk hakkında bilgiler verilmektedir.