EĞİTİM-SANAT

Senem Demirhan ”İsimsiz Yol Haritaları” Resimlerini ART212 Sanat Galerisinde Sergiliyor!..

Yazar  | 

 

Senem Demirhan öncesinde sergilemiş olduğu “İç Sesi Şehirlerin” isimli kişisel sergisinin devamı niteliğindeki “İsimsiz Yol Haritaları” resimlerini, 20.10.2018-05.11.2018 tarihlerinde, ART212 sanat galerisinde sergiliyor.

Mimar Sinan Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Resim Bölümü’nden mezun olan Sanatçı, Eğitim Yönetimi ve Denetimi yüksek lisansını, Yeditepe Üniversitesi’nde tamamladı.

 

Yurt dışı ve yurt içinde 30’un üstünde sergi, sanat fuarı ve bienale katılan sanatçı, sanat tarihi, uluslararası sanatsal projeler, disiplinler arası çalışmalar konusunda verdiği seminerlerin yanı sıra, lise öğrencileriyle de uluslararası çok sayıda sanatsal projeler gerçekleştirdi.

Yaratıcı Çocuklar Derneği’ni kurucularından olan sanatçı, yönetim kurulundaki 10 yıllık görevi boyunca derneğin plastik sanatlar koordinartörlüğünü yürüttü.

SENEM DEMİRHAN
https://senemdemirhan.com
info@senemdemirhan.com

Bir önceki yazımız olan RAGIP SAVAŞ SANAT AKADEMİSİ ‘’OTOGARGARA’’ OYUNU İLE SIRBİSTAN’DA! başlıklı makalemizde 25. ULUSLARARASI SUBOTİCA ÇOCUK TİYATROSU FESTİVALİ, EMRE ÖZERDEN ve OTOGARGARA hakkında bilgiler verilmektedir.