GÖKTÜRK'TE HAYAT

Sanatı Sanatla Buluşturan Studio; Bosphorus Nail Art Göktürk..

Yazar  | 

Bosphorus Ink stüdyo tasarım ve sanat yolculuğuna yeni bir birim ile devam ediyor. Göktürk şubelerinde hayata geçirdikleri projede artık sanat; Bosphorus Nail Art ile tırnaklarınıza yansıyacak.

 

Bosphorus Nail Art’ta; medikal manikür ve pedikür, protez tırnak, kalıcı oje, Nail Art, jel tırnak ve ayak bakımı nail art artistleri tarafından yapılmaktadır.

 

Bosphorus Nail Art’ta verilen hizmetler;

Medikal manikür hizmetinde;  elektrikli makineler kullanılarak tırnaklar temizlenir, manikürün daha uzun sürmesi sağlanır. Daha duru ve kalıcı ojelere sahip olunur.

Kalıcı oje (manikür + normal base) hizmetinde kalıcı ojelerin dayanıklılığı günlük yapılan işlere bağlı olarak 1 haftadan 3 haftaya kadar kalıcı ojeyi kullanabilirsiniz.

Kalıcı güçlendirici (manikür + jel güçlendirici + kalıcı oje) hizmetiyle; tırnakların kırılmasını önler, büyümelerine izin verir ve tırnak yüzeyinizi uzatırsınız. Bu bakım, 3 haftadan fazla dayanabilir ancak normalde 3 veya 4 haftada bir yeniden doldurulmalıdır. Yenilen tırnaklar hariç her türlü tırnağa önerilir.

Protezler – Jel Tips bakımı, çok ince ve natural tırnaklar için tipleri kullanarak doğrudan tırnakları uzatır.  Protez Tips biraz daha kalın tırnaklar için, Natural tırnakların en natürel görüntüsü için

Nail Art uygulamasında French, Renkli French, Taş, Tasarım, Chrome işlemleri yapılmaktadır, tırnak tamiri ile kırılan veya zarar görmüş tırnaklar düzeltilir.

Pedikür (kuru – mikro) bakımı yapılıp ayrıca Nail Art Studio’da topuk bakımı da yapılmaktadır.

Nail Art Studio’da erkeklere de hizmet verilmektedir.

 

Bosphorus Ink Göktürk

Dövme ve Sanatın Birleştiği Yer…

Profesyonel dövme stüdyosu olan Bosphorus Ink, kendi stüdyoları bünyesinde dünyanın önde gelen ödüllü sanatçıları ile çalışmaktadır.

Uzun yıllar dövme sektöründe kendini geliştirmiş ve kanıtlamış profesyonel ekibi ile, fikirlerinizi vücudunuza ve tarzınıza en uygun çözümler ile tasarlayıp dövme işlemini gerçekleştiriyorlar. Bosphorus Ink Göktürk şubede  devam ediyor.

Hijyen ve kaliteli hizmetin ön planda olduğu  Bosphorus Ink;  piercing alanındaki tecrübesiyle de dikkatleri çekiyor.

Göktürk Merkez Mh. 2. Kartal Sk. No:1

0544 131 07 34

0544 413 07 34

 

Bir önceki yazımız olan Tarihi Unkapanı Pilavcısı Göktürk'te! başlıklı makalemizde göktürk pilavcı, pilav ve tarihi unkapanı pilavcısı hakkında bilgiler verilmektedir.