Genel

Salon Yasemin Elvan Bayan Kuaföründe; İpek Kirpik ile Etkili Bakışlar

Yazar  | 

Kirpiklerinize Hokus Pokus

Kirpiklerinizin düz, seyrek, açık renk ya da ince bir yapıda olmasından şikayet ediyor, kirpikleriniz çok daha fark edilir olsun istiyorsanız; işte size son dönemin en favori yöntemi: İPEK KİRPİK

Tüm kirpiklere tek tek yapıştırılmak suretiyle uygulanan ipek kirpik yöntemi, uzun süreli kullanım imkânı sağladığı için yaz – kış kullanılabiliyor.

İşlem o kadar basit ve buna karşılık o kadar göz alıcı ki; göz makyajını kullanmanın daha zor olduğu yaz döneminde uygulama yaptırıp, yaz dönemi sona erdiğinde ipek kirpik uygulamasına ara vermeyi planlayan kadınlar, bir daha bu kirpik yapısından vazgeçemiyor ve uygulamayı sene boyunca kullanmaya devam ediyorlar.

İpek kirpik işleminde kullanılan kirpik alternatifleri çok fazla. Uzunluk, kalınlık, kıvrıklık kişinin göz yapısına ve kirpiğinin taşıyabileceği ipek kirpik yapısına uygun olarak seçiliyor.

Kendi kirpiğinizden 1 ya da 2 boy uzun, orta kalınlıkta ve kıvrık yapıda seçeceğiniz kirpik; göz yapınızı, makyaja ihtiyaç duymaksızın fark edilir hale getiriyor.

İpek kirpik işlemi rimel kullanmanızı gerektirmeyecek bir yapıda. Dilerseniz, sadece alt göz kapağına uygulayacağınız rimelle de kullanmak mümkün.

Salon Yasemin Elvan Bayan Kuaföründe;  diğer dikkat çeken hizmetlerden biri ise Kalıcı oje uygulamasıdır

Kalıcı Oje, özel UV makineleriyle tırnağa üç aşamalı olarak sürülen ojelerin, 14 gün gibi bir sürede kalıcılığını koruması için uzman kişilerce kuaför ya da güzellik salonlarında yapılan bir uygulamadır. Günlük hayatın koşuşturmacası içinde tırnaklara yeterli özeni göstermek zaman alabileceği için kalıcı oje bayanlara kolaylık sağlıyor

 

Belediye Caddesi, Işıldar Sokak No:3

Göktürk-Eyüp/İstanbul

0212 322 36 65

 

Bir önceki yazımız olan YENİ NESİL 2000 BAHÇEKÖY’DE… Okul Tanıtım Günü: 25 Şubat 2017 Cumartesi başlıklı makalemizde bahçeköy, Okul Tanıtım Günü ve Sainte Pulchérie Fransız Lisesi mezunları hakkında bilgiler verilmektedir.