GÜNDEM

Sanat ve Antikaseverlere..

Yazar  | 

 

Ülkemizi uluslararası platformda temsil ederken kültür ve sanat alanında önemli bir noktaya gelmesini sağlayan İstanbul Sanat ve Antika Fuarı 4-7 Kasım tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde sanatseverlerin buluşma noktası oluyor.

Babylons & IAAF Sanat ve Antika Fuarı, çağdaş sanat galerilerine, sanatçılara, antikacılara, koleksiyonerlere ve sanatseverlere farklı bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor. 4 – 7 Kasım tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda genel ziyarete açık olacak fuar, sanatseverlerin uğrak noktası olacak. Babylons & IAAF, antika bölümünde tarihe tanıklık etmiş nadide eserleri, el yapımı objeleri, antik süs eşyalarını, yüzlerce yıllık saatleri, takıları, halıları ve mobilya takımlarını meraklılarıyla buluştururken, sanatla harmanlanmış geleceğin teknolojisi NFT koleksiyonları ile ziyaretçileri yüzlerce yıllık bir gezintiye çıkaracak. Böylelikle Babylons’un katkılarıyla ülkemizde ikinci kez düzenlenecek IAAF İstanbul Sanat Ve Antika Fuarı, geniş ürün yelpazesiyle de sanatseverlere bambaşka bir deneyim yaşatacak.

Bir önceki yazımız olan Yine, Yeniden Turşu Festivali! başlıklı makalemizde Cüneyt Şentürk, Eyüpsultan ve Eyüpsultan Belediyesi hakkında bilgiler verilmektedir.