KEŞİF

Sağlıklı Yaşam Festivali ‘ Diyet Fest ‘ Forestanbul’da.

Yazar  | 

Eğlence Doğa’da !

Türkiye’nin en büyük sağlıklı yaşam festivali Diyet Fest, 5 ve 6 Mayıs’ta Forestanbul‘da . Konserler ve söyleşilerle geçecek olan diyet fest sizi kısa bir süreliğine de olsa yeşil alanda doğayla iç içe zaman geçirip şehrin yorgunluğunu atmanızı sağlayacak. Festival, 11:00’den 22:30’a kadar devam edecek. Ücretsiz ring seferleriyle de ulaşabileceğiniz Diyet Fest, 65.000 m²’lik orman içi dev festival alanıyla; workshoplara, etkinliklere, yarışmalara, söyleşilere, çekilişlere, konserlere ve daha birçok sürprizlere ev sahipliği yapacak.

Diyet Fest’de erken saatlerde bulunmanız şansınızı arttıracaktır çünkü ücretsiz macera parkuru giriş biletleri kontenjanla sınırlıdır.

Festival Programı ile ilgili detaylı bilgi için ‘ http://www.diyetfest.com/sayfa/festival-programi ‘ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Katılım ücretlidir. Biletler Biletix’te.

Kapıda bilet satışı tek gün giriş 50 TL, kombine bilet (5 ve 6 Mayıs) 80 TL olacaktır. Ödemeler sadece nakit olarak alınacaktır.

Bir önceki yazımız olan Türkiye'nin İlk Hobi ve Aktivite Festivali 'Big Boyz ' Kemer Country'de. başlıklı makalemizde big boyz festival, göktürk ve kemerburgaz hakkında bilgiler verilmektedir.