KEŞİF

Türkiye’nin İlk Hobi ve Aktivite Festivali ‘Big Boyz ‘ Kemer Country’de.

Yazar  | 

Eğlence ve Adrenalin Dolu Bir Haftasonu’na Hazır Mısın ?

Birçok ünlü marka , firma ve medya sponsorluğu olan ‘Türkiye’nin ilk Hobi ve Aktivite Festivali Big Boyz ‘’ 5-6 Mayıs günlerinde Kemer Country Club’te gerçekleşecek. Festival iki gün boyunca konserler ve diğer hobi aktiviteleri ile devam edecek. Big Boyz Festival ‘ Büyüklere Oyuncak ‘ konseptiyle yola çıkıyor. 15bin metrekare alanda gerçekleşmesi planlanan Festival ‘de çok sayıda etkinlik bir arada olacak. Girişler ücretli , biletler Biletix’te..

Big Boyz Konserleri

Big Boyz Festival etkinlikleri içinde gerçekleşecek olan konserlere 5 Mayıs Cumartesi rock müziğinin ünlü isimleri Teoman ve Fatma Turgut , dünyada oldukça ses getirmiş DJ Burak Yeter , 6 Mayıs Pazar günü ise Raf şarkısıyla ses getiren Youtube ‘ta 50 milyon dinlenen Deeprise eşlik edecek.

Festival Programı ile ilgili bilgiye ‘’ http://www.bigboyzfestival.com/festival-programi/ ‘’ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Festivali daha yakından takip etmek için ise sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İLK ADIM ANAOKULU Kemerburgaz'da Açıldı. başlıklı makalemizde anaokulu, çocuk ve okul hakkında bilgiler verilmektedir.