GÜNDEM

Saç dökülmesi ve kellikle mücadelede yeni dönem; Uraw Mavi Serum Forte, gücüne güç kattı…

Yazar  | 

Geleceği şekillendiren teknolojileri, yeni nesil saç bakım anlayışına entegre eden Uraw Kozmetik, saç ve kozmetik dünyasında çığır açan yeniliklere imza atmaya devam ediyor. İnovatif ürünleriyle fark yaratan Uraw, özel olarak geliştirdiği Mavi Serum’un içeriğini zenginleştirerek güçlendirdi.

Tüm süreçleri, alanında uzman profesyoneller tarafından yürütülen ve titiz AR-GE çalışmalarıyla etkisi artırılan Uraw Mavi Serum Forte, saç bakımındaki tüm ezberleri bozarak sektördeki dengeleri değiştiriyor. Türkiye’de üretim yapan, insan sağlığını riske atmayan ve çevreye duyarlı bir üretim anlayışına sahip Uraw, etkisi 9 kat artırılan Mavi Serum Forte ile saçlarınıza hayat veriyor.

 

“Saç bakımında kurallar yeniden yazılıyor”

 

İyi görünen saçlar sağlığı sembolize eder ve görünümümüzde önemli yer tutar. Peki, saçlarımıza yeterince değer veriyor muyuz?

Gelişen dünyanın değişen beklentilerine cevap verme ilkesiyle üretim yapan Uraw; doğanın onarıcı gücünden faydalanarak; zamanla yıpranan, güneşten, denizden, çevresel faktörlerden hasar gören veya genetik nedenlerle erken dökülmeye başlayan saçlarınız için etkili bir çözüm sunuyor.

Uraw Mavi Serum Forte, saç oluşumunu destekleyen güçlü içeriklere sahip bir serumdur. Saçlarınıza eski gücünü kazandırır, saçların gözle görülür bir şekilde gürleşmesini sağlar ve canlanmasına yardımcı olur. Dökülen saçlarınıza çözüm sunan bitkisel ürün, dermatolojik testlerden geçmiştir. Daha gür ve canlı saçlar için gereken bakımı ve özeni sağlar.

“Üç ayda, saçlarınıza eski gücünü kazandırın”

Uraw Mavi Serum Forte, saç dökülmesini önlemek ve saç oluşumuna etki sağlamak amacıyla kullanılan bitkisel bir üründür. Üç aylık bir kullanım sonucunda gözle görülür etkiler yaratır. İçeriğindeki keratin, at kuyruğu bitkisi ekstraktı, organik beyaz acı bakla, zengin proteinler ve yeni eklenen içeriklerle dokuz kat güçlü etki yaratır.

Entele yağı: Saç köklerini besleyerek hızlı uzayan saçlara destek olmasının yanı sıra dökülmenin azalmasına yardımcı özelliğe sahiptir. Saç derisinin canlanmasını ve saç tellerinin güçlenmesini sağlar,

Hibiskus extract: İçinde alfa-hidroksi asitler, vitaminler, A, C ve amino grup asitler bulunduran hibiskus yağı, sahip olduğu vitamin ve mineraller ile saç bakımı için oldukça faydalıdır. Saç köklerini besler ve dökülmesini engeller,

Yeşil çay extresi: Antioksidan kaynağı olan yeşil çay saç sağlığını destekler,

Cüce palmiye extresi: Cüce palmiye extresi saç köklerini güçlendirir,

Isırgan otu extresi: Saç derisinde yağlanmaya karşı bakım sağlar. Sebum dengesinin sağlanmasında yardımcıdır. Saç köklerinin beslenmesine ve güçlenmesine, saç dökülmesinin azaltılmasına yardımcı olurken ayrıca saçlara hacim kazandırır,

Biotin: Sağlıklı görünen saçlara sahip olabilmek için Biotin, en çok ihtiyaç duyulan vitaminlerden biridir. Biotin eksikliği yaşayan insanların saçlarında önce kalite kaybı, matlaşma, incelme ve erken beyazlama görülür. Biotin saç kalitesini arttırır,

Vitamin B6: Hasarlı ve yıpranmış saçların onarılmasına destek olur. Saçlarımızın esnek yapısını koruyarak vitaminler, antioksidanlar, doğal yağ asitleri, doğal yağlar ile besler, onarır, güçlendirir ve nemlendirir,

Arginin: Arginine proteini ile saçların içten dışa güçlenir, dökülmelere karşı direnç kazanır. Saçlara parlaklık verir, canlı ve hacimli görünmesini desteklerken zayıf ince telli yıpranmış permalı boyalı saçların onarılmasına katkı sağlar,

Kafein Aqua: Kafeinin saç derisi üzerindeki canlandırıcı etkisi bilinmektedir. Saçı şekillendirmeye yardımcı olurken saçı güçlendirmenin yanında ona doğal bir parlaklık verir ve şekillendirilmesini kolaylaştırır.

Tüm bu zengin içeriğiyle, saç diplerinizdeki kan dolaşımını hızlandıran Uraw Mavi Serum Forte, saçın beslenme oranını artırır. Çentiyan kökü özü de bulunduran ürün, saç diplerinizin nefes almasını engelleyen sebum salgısını da kontrol altına alır.

Saç dökülmesini azaltan ve yenilenmesini hızlandıran Uraw Mavi Serum Forte, saçlara sağlık kazandırırken aynı zamanda saçlarınızın çevresel etkenlere karşı da dirençli olmasını sağlar.

www.uraw.com.tr

 

 

Bir önceki yazımız olan Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi’nden Nestlé Türkiye’ye İki Ödül Birden! başlıklı makalemizde Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi, nestle ve Nestlé DAMAK hakkında bilgiler verilmektedir.