GÜNDEM

OZMO’DAN TÜRKİYE’NİN İLK ONLINE ÇOCUK ŞÖLENİ

Yazar  | 

Şölen’in dünya çapında sevilen markası Ozmo, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Türkiye’de bir ilki gerçekleştirecek. Uzun süredir evlerinde olan çocuklara bayram coşkusunu yaşatmak isteyen Ozmo, online olarak Türkiye’nin ilk çocuk şölenini düzenleyecek. Dolu dolu bir programa sahip olan etkinlikte atölyeler, ünlü isimlerle yapılacak aktiviteler, müzik ve dans gösterileri olacak.

Ozmo, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda coşkuyu evlere getiriyor. Türkiye’nin ilk online çocuk şölenini düzenleyecek olan Ozmo, sosyal medya hesapları üzerinden yapacağı yayın aracılığıyla evlerde olan çocuklara gerçek bir bayram coşkusu yaşatacak.

Ozmo Çocuk Şöleni’nin açılışını “Bayram, Bahar ve Çocuk” konulu konuşmasıyla Ozmo’nun Danışmanı, Dünya Oyun Birliği IPA üyesi, oyun dostu ve savunucusu Prof. Dr. Belma Tuğrul yapacak.

Sosyal medyanın sevilen minikleri Maya Başol ve Lavinya Ünlüer çocuklarla birlikte şarkılar, tekerlemeler söyleyecek, dans gösterileri yapacak. Ünlü oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ Atacan, kızı Su ile birlikte kendi mutfağında Ozmo ürünleriyle süsleyeceği bir pasta hazırlayacak. Çocukların sevgilisi Evrim Akın, onlara soracağı sorular ve çocukların keyifli cevaplarıyla güne neşe katarken, şarkıcı Zeliha Sunal çeşitli atölyeler düzenleyecek. Ozmo Çocuk Korosu çeşitli eserler seslendirirken, Güldüy Güldüy Show oyuncularından Dora Dalgıç da arkadaşlarıyla birlikte etkinlikte olacak. Daha sonra Sunay Akın, oyuncaklarla dolu evini çocuklara gezdirerek oyuncakların hikayelerini anlatacak. Onur Erol, şölende çocukları bir araya getirecek bir ritim atölyesi düzenleyecek.

Ozmo’nun online çocuk şöleni Ozmo sosyal medya hesapları üzerinden takip edilebilecek.

Şölen Programı:

10:00 – 11:00 Prof.Dr. Belma Tuğrul ve Ozmo Çocuk Korosu

11:00 – 12:00 Zeliha Sunal’la Bayrak Yapımı / Sunay Akın ile Evdeki Oyuncak Müzesi

12:00 Pınar Altuğ Atacan İle Ozmo 23 Nisan Pastası

14:00 – 15:00 Lavinya Ve Maya İle Dans Şöleni / Onur Erol ile Müzikli Ritimli İnternatif Oyunlar

15:00 – 16:00 Dora Dalgıç ile 23 Nisan Kutlaması / Sahne Çocukların / Şiir ve Müzik Şöleni

16:00 – 17:00 Evrim Akın’la Soru-Cevap Şöleni / Zeliha Sunal ile Aktivite Şöleni

17:00 Elden Ele Bayrak Videosu

www.ozmo.com.tr

Bir önceki yazımız olan Pınar Et sağlıklı ve lezzetli ürünleriyle Ramazan ayında iftar sofralarında yerini alıyor başlıklı makalemizde Pınar Et ve Pınar Et Genel Müdürü Tunç Tuncer hakkında bilgiler verilmektedir.