GÜNDEM

OPUSS HALI ile kişiye özel, birbirinden şık tasarım, özel üretim halılar..

Yazar  | 
Günümüz trendlerinde artık evdeki tüm materyaller yoğun yaşantımızın aksine daha da sade hale gelmeye başladı düz desensiz görünüm tercih edilir oldu.
kaliteli hammadde ve iplerle üretilen ürünlerimiz, sağlık açısından zararsız ve ekolojik ürünlerdir. Halılarımızı, hayal gücümüz yada evin dengesine göre tasarlarız.
Hazırda hiç ürünümüz bulunmaz, stoklu ip renklerimizin dışında her renk kazan boyalarında boyanarak sipariş üzerine üretilebilir. Üretim sürecimiz 4 haftadır.
Ürünler el yapımı ve adet üretimdir.
15 yıllık tecrübeye sahip ekibimiz, evlere göre halı tasarımı yaparlar. Herhangi bir kataloğumuz sabit ürünümüz bulunmamaktadır.
Türkiyenin her yerine ve Avrupa’ya  Whatsap üzerinden evlerinin fotoğraflarını mesaj yolu ile gönderen müşterimize önce ölçü tespiti yaparız, fiyat onayı sonrası tasarım bölümümüz o ev için tasarım alternatifleri çizer.
Müşterimize yine Whatsap üzerinden ilettiğimiz proforma fatura ve tasarım dosyasına onay verdiği zaman üretim süreci başlar.
OPUSS HALI
İletişim: 0532 355 68 64 – 0530 920 74 69
İnstagram: @opusshali

Bir önceki yazımız olan Covid 19 Aşısını Türk Doktorlar Buldu başlıklı makalemizde Covid19, göktürk ve korona aşı hakkında bilgiler verilmektedir.