GÜNDEM

Nippon Paint ile Daha Modern ve Daha Etkileyici Duvarlar…

Yazar  | 

İç mekanlarda yeni çözümler arayanlar, Nippon Paint ile farklı tekniklerin ve desenlerin yer aldığı yeni bir dünya keşfediyor. Göz alıcı renkler, şık dokular ve modern desenler, Nippon Paint farkıyla yaşam alanlarına yansıyor…

Sosyal mesafeyi koruyarak, çok daha fazla zaman geçirdiğimiz evimizde konforlu bir dekorasyon ve buna uygun bir duvar boyası bizi daha mutlu kılıyor ve huzurlu hissettiriyor. Bu doğrultuda ev yenileme sırasında attığımız ilk adımlardan biri genellikle duvarları boyamak oluyor.

İç mekanlarda yeni çözümler sunan Nippon Paint’in Creative Effect Grubu sağlıklı boya ürünleri duvarlara sedef, saten, metalik, toprak ve sim efektleri vererek mekanlarınız için sıra dışı alternatifler oluşturuyor. Nippon Paint, özel efektli ve dokulu ürünleriyle artık yaşam alanlarıa daha farklı, daha modern ve daha etkileyici ürünler sunuyor.

Metal parlaklığını kumlu dokusuyla harmanlayan Nippon Paint Breeze duvarlarda farklı yansımalar elde edilmesini sağlıyor. Antik metal dokusunu altın ve gümüş efektleriyle birleştirerek üç farklı görünüm sunan Nippon Paint Rusty ile mekanlar, geçmişin izlerini günümüze taşıyor. Nippon Paint Duchesse Satin Sandy, satenin çekici dokusunu, ince kumlu ve parlak yapısını evlerin duvarlarına yansıtıyor. Saten şıklığı ve kusursuzluğu Nippon Paint Duchesse Satin ile duvarları kaplıyor. Işıltılı simli görünümü ile Nippon Paint Glow ise mekanları renklendiriyor.

Bir önceki yazımız olan FİLLİ BOYA'DAN RENKLİ VE HUZUR DOLU EV DEKORASYONU ÖNERİLERİ... Filli Boya’dan Huzur Veren Renk Önerileri! başlıklı makalemizde FİLLİ BOYA ve Filli Boya’nın Aktif Silikon Teknolojisi hakkında bilgiler verilmektedir.