İYİ YAŞAM

Miniklerin Yılbaşı Şenliği Carter’s Dünyası’nda Başladı… Yaşasın Birbirinden Sevimli Hediyeler!

Yazar  | 

Miniklerin Yılbaşı Şenliği Carter’s Dünyası’nda Başladı… Yaşasın Birbirinden Sevimli Hediyeler!

Yılın sonuna yaklaşırken hediye telaşı başladı. Yılbaşı hediyeleri almanın ve minikleri sevindirmenin en doğru zamanı da geldi çattı.  Programınız hazır fakat “O gece ailemizin miniği ne giyecek?” sorusuna yanıtınız yoksa halen Carter’s Yılbaşı Koleksiyonu ile tanışmamış olmalısınız.

Yeni yıl kutlamalarının olmazsa olmaz rengi kırmızı hırkalar, elbiseler, bodyler, tulumlar, gömlekler, pantolonlar ve rahat kombinlerden oluşan yılbaşı koleksiyonu, Carter’s Mağazaları ve carters.com.tr’ de sizleri bekliyor.

Küçük hanımlar ekose ve leopar deseninin dayanılmaz cazibesiyle bezenmiş fırfırlı etekler ve elbiselerle birlikte kombinleyebilecekleri yelekler ve bodylerle kendi stillerini ortaya koyacaklar. Minik beyler ise, pamuklu ekose gömlekler ve askılı pantolonlarını, renkli yeleklerle tamamlayabilecekler. Bu kombinlerin yanında, bir o kadar sevimli montlarla hem üşümeyecekler hem de partinin gözdesi haline gelecekler. Ayıcık, kedicik ve penguen baskılı uzun kollu tişörtler ve kazaklar ise evde ailece kutlama yapanların vazgeçilmezleri olacak.

Kararsızlar için Carter’s Gift Card

Birbirinden güzel ve şirin ürünler arasından hediye seçmekte zorlanıyorsanız, Carter’s Mağazaları’nda sunulan Gift Card seçeneği ile de istediğiniz miktarı karta yükleterek hediye seçme özgürlüğünü miniklere ve ailelerine bırakabilirsiniz.

Yeni yıla sevimli bir merhaba!

Dünyada birçok ülkede anneler tarafından beğenilen ve tavsiye edilen bebek giyim markası Carter’s’ın yılbaşı koleksiyonu, bebekleri ve çocukları için en iyisini almak isteyen tüm aile fertleri ve anne adayları için Carter’s Mağazaları ve carters.com.tr’de…

 

 

 

Bir önceki yazımız olan MİELE SCOUT RX2 ROBOVAC başlıklı makalemizde AirClean Plus, intown ve intowndergi hakkında bilgiler verilmektedir.