İYİ YAŞAM

MİELE SCOUT RX2 ROBOVAC

Yazar  | 

Üç kat arttırılan temizlik performansıyla, internet üzerinden uzaktan kumandasıyla ve anlık görüntüleri akıllı telefonlara veya tabletlere aktaran yeni nesil süpürge…

 

Her türlü zemin için verimli çekiş sistemi

Dört donanım özelliğine sahip çekiş sistemi kusursuz temizlik performansı sağlıyor. Scout RX2, dışa doğru açılabilen ve cihazdan çıkıntı yapan yan kolları sayesinde en uç köşelere ulaşır. Dışa doğru açılabilen kenar fırçaları, kaba kirleri cihazın altına taşır. Bir fırça başlığı, bu kaba kirleri yakalar ve ön çekiş deliğine taşır. Arka çekiş deliği, ince kirlerin tümünün alınmasını sağlar. Kuvvetli bir fan sayesinde kir, tamamen cihazın toz haznesine ulaşır.

Kamera ile üç boyutlu oda algılaması

Scout RX2, sahip olduğu iki ön kamera sayesinde nesneleri üç boyutlu olarak hassas şekilde algılar. Olası engellere olan mesafeleri otomatik olarak belirler ve çarpmadan bu engellerin yanından geçer. Bu şekilde mobilyalar ve nesneler çarpışmalara karşı korunur. Karmaşık oda düzenleri de 3D Smart Navigation sayesinde Scout için sorun teşkil etmez.

 

Daha iyi oda kliması için AirClean Plus filtresi

AirClean Plus filtresi, emilen tozun ait olduğu yerde kalmasını sağlar: Toz haznesi. Verimli filtrasyon, oda havasının oldukça temiz olmasını sağlar.

Kendiliğinden şarj olma fonksiyonu

Yüksek performanslı lityum iyon aküler sayesinde Scout tek bir akü şarjıyla uzun bir süre kullanılabilir(60 dakika). Buna rağmen akü kapasitesi yetersiz kaldığında, Scout tekrar şarj istasyonuna geri döner ve şarj olur. Ardından, son kaldığı yerden temizliğe otomatik olarak devam eder.

Evden veya ev dışından App ile kullanım

Scout RX2, App uygulaması1 sayesinde akıllı telefon veya tablet PC aracılığıyla uzaktan kumanda edilebilir. Çeşitli kullanışlı fonksiyonlar mevcuttur. Örneğin zamanlayıcı aracılığıyla, her gün Scout için farklı bir “çalışma başlangıcı” programlanabilir. Temizleme işlemi, harita göstergesi üzerinden her zaman takip edilebilir.

 

Fiyat Bilgisi:

Scout RX2: 3.590 TL

Scout RX2 HomeVision: 3.990 TL

Bir önceki yazımız olan BİR HAYALİN PEŞİNDE... başlıklı makalemizde doğalyaşam, göktürk ve hotel hakkında bilgiler verilmektedir.