Genel

MIELE TÜRKİYE’DE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR!

Yazar  | 

ZORLU CENTER AVM VE VADİSTANBUL AVM’DE YER ALAN

MIELE EXPERIENCE CENTER’LARIN AÇILIŞI

ŞİRKET KURUCU AİLELERİN SON KUŞAK TEMSİLCİLERİ

  1. MARKUS MIELE VE DR. REINHARDT ZINKANN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ.

Solo, ankastre ev aletleri ve endüstriyel cihazlardan oluşan geniş ürün yelpazesi ile üstün Alman teknolojisini birleştiren ve alanında dev bir marka olan Miele “experience center” olarak tanımladığı iki yeni mağazasının açılışını büyük bir davetle gerçekleştirdi.

 Miele’nin 4. kuşak tepe yöneticileri, Carl Miele’nın büyük büyük torunu Dr. Markus Miele ve büyük büyük babası ile aynı adı taşıyan Dr. Reinhard Zinkann’ın katılımı ile gerçekleşen açılış etkinliğine sektörün ilgisi de büyük oldu.

Ürün çeşitliliğini modern, teknolojik, kullanışlı ve elegan bir mimari tasarımla sunan mağazaların açılışında konuşan Miele Türkiye Genel Müdürü Özgür Bügü; “Miele kalitesini 19 yıldır Türk tüketicilere sunmaktan gurur duyuyoruz. Miele için Türkiye her zaman önemli ve stratejik bir ülke oldu. Bugün olduğu gibi, önümüzdeki dönemde de yatırımlarımız sürecek” dedi. Özellikle markanın son yıllarda en önemli yatırımı olarak öne çıkan akıllı teknolojilerin önemine değinen Özgür Bügü, Miele’nin 15 yıldan uzun bir süredir akıllı teknolojiler ve dijitalleşme üzerine çalıştıklarını ve ürünlerinde bu teknolojileri kullanan ilk markalardan olduklarının altını çizdi.

DÜNYA DEVİ

İki girişimci genç Carl Miele ve Reinhard Zinkann’ın 1899’da ilk el üretimi Miele süt makinesi Meteor’u üretmesiyle kurulan şirket, bugün bir dünya devi… Kuruluşunun 100. yılı olan 1999 yılında Türkiye’ye gelen Miele, Almanya’dan gelen Miele solo ve ankastre ev aletleri ve endüstriyel cihazlardan oluşan geniş ürün yelpazesini mağazaları ve acenteleri aracılığıyla Türk tüketicisinin hizmetine sunuyor.

www.miele.com.tr / www.mieleshop.com.tr

444 11 22

 

HyperFocal: 0

Bir önceki yazımız olan 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.