İYİ YAŞAM

KORAY VAROL AKADEMİ, “MAŞA İLE KOCA AYI”YI İSTİNYEPARK VE VADİSTANBUL’DA ÇOCUKLARLA BULUŞTURDU!

Yazar  | 

Koray Varol Akademi, dünyada ilgiyle izlenen animasyon filmi “Maşa ile Koca Ayı”nın karakterlerini, İstanbul’un en çok ziyaret edilen alışveriş merkezlerinden İstinye Park ve Vadistanbul’da çocuklarla buluşturdu.

Koray Varol Akademi, 2019-2020 eğitim öğretim yılında İstanbul Seyrantepe’deki yerleşkesinde “dünya standartlarında bir eğitim vizyonuyla anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerinde faaliyete başlayacak. Farklı beceri modellerine uygun, etkili ve başarı odaklı eğitim sistemi uygulayan Koray Varol Akademi, çocukların bireysel olarak çalışmasına imkan sağlayan ve yeteneklerini ortaya çıkarabileceği yeni nesil eğitim anlayışı uygulayacak.

Koray Varol Akademi’nin ev sahipliğinde İstinyePark’ta 6 Nisan Cumartesi, Vadistanbul’da 7 Nisan Pazar günü gerçekleştirilen, Maşa adında küçük bir kız ile sirkten emekli Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinen etkinlik çocuklardan büyük ilgi gördü.

Animasyon filminin karakterleri Maşa ve Koca Ayı danslarına eşlik eden ve fotoğraf çektiren çocuklar eğlenceli vakit geçirirken, aileleriyle birlikte unutulmaz bir gün yaşadılar.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Türkiyenin Tek Kadın Kanalı Woman Tv İnci Yazgan İle Astroloji... başlıklı makalemizde göktürk, inci yazgan ve intown hakkında bilgiler verilmektedir.