GÜNDEM

Markamama’dan Zor Günlerde Anlamlı Kampanya: Her Alışverişte 1 Kg Mama Da Sokaktaki Canlar İçin!

Yazar  | 

MARKAMA DA ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYDU

İçişleri Bakanlığı yayımladığı genelge ile valilik ve kaymakamlıklara sokak hayvanları için ek önemler almasını talep etti. Birçok belediye ve gönüllü hayvan dostları bireysel olarak sokaktaki canların ihtiyaçlarını gidermeye çalışırken Türkiye’nin önde gelen online pet store’larından MailScanner has detected a possible fraud attempt from “r.eposta.basinlistem.com” claiming to be www.markamama.com da elini taşın altına koyarak bu zor zamanlarda güzel bir kampanya başlattı.

HER ALIŞVERİŞTE 1 KG DA SOKAKTAKİ CANLAR İÇİN!

Yayımladığı video ile sokaktaki canların açlık ve susuzlukla mücadele ettiğine vurgu yapan Markamama, Nisan ayı boyunca yapılan her alışverişte 1 kilogram da sokaktaki canlar için mama gönderecekleri açıkladı.

CAN DOSTLARIMIZIN MAMALARI EL DEĞMEDEN HAZIRLANIYOR!

Daha önce de sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları bir paylaşımla “Dokunduğumuz tek yer kalbiniz” diyerek; can dostlarımız için hazırladıkları paketlerin el değmeden steril bir şekilde hazırlandığını açıklayan Markamama, tüm bakterilerin dezenfekte edilmesi için Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ilaçlama sistemiyle haftalık olarak depo ve ofislerinin temizlendiğini duyurmuştu.

Bir önceki yazımız olan BLN GÜMRÜK ve LOJİSTİK UZAKTAN ÇALIŞIRKEN DAHA HIZLI VE GÜVENLİ ALTYAPI İÇİN VODAFONE’U SEÇTİ başlıklı makalemizde Berna Kulaksız, BLN GÜMRÜK ve BLN Gümrük ve Lojistik hakkında bilgiler verilmektedir.