GÜNDEM

MACFit’le evde de spora devam edin

Yazar  | 

Türkiye’nin en büyük spor salonu zinciri Mars Sportif, koronavirüs önlemleri sebebiyle evde vakit geçiren herkesi dijital platformlarından spor yapmaya çağırıyor. MACFit’in alanlarında uzman eğitmenleri, Instagram hesabından (macfitofficial) evde spor yapmak isteyenlere canlı yayın üzerinden ulaşıyor.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsle (COVID-19) mücadelede bağışıklık sisteminin güçlü tutulması büyük önem taşıyor. Bundan dolayı düzenli sporun önemi bir kez daha gündeme geldi. Türkiye’nin en büyük spor salonu zinciri Mars Sportif, koronavirüs önlemleri sebebiyle evde vakit geçiren herkesi dijital platformlarından spor yapmaya davet ediyor. MACFit’in alanlarında uzman eğitmenleri, Instagram hesabından (macfitofficial) evde spor yapmak isteyenlere canlı yayın üzerinden ulaşıyor.

MAC ve MACFit’in önde gelen eğitmenleri Aysun Düz, Erhan Tügen, Figen Yorgancıoğlu ve daha birçok eğitmenin her seviyeye uygun antrenman programları sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez düzenli olarak MACFit Instagram hesabından canlı olarak yayınlanıyor. Canlı yayınlanan dersler arasında Pilates, Animal Flow, HIIT gibi farklı antrenman çeşitleri bulunuyor. her gün farklı dersler canlı olarak yayınlanmaya devam ederken, özel antrenman videoları da sosyal medya ve Youtube hesaplarından paylaşılıyor.

İşte MACFit’in (macfitofficial) Instagram hesabındaki 06-12 Nisan haftasına özel antrenman programı:

Tarih Sabah Antrenmanı -11:00 Akşam Antrenmanı – 18:00
Bugün Pilates – Aysun Düz Hii&Core – Figen Yorgancıoğlu
Yarın Cardio Kickbox – Mine Yılmazbilek Nike Superrep Hiit Workout – Figen Yorgancıoğlu&Fehmi Özdemir
8 Nisan Çarşamba Pilates – Aysun Düz Full Body Workout – Kadir Sönmez
9 Nisan Perşembe Nike Superrep Hiit Workout – Figen Yorgancıoğlu&Fehmi Özdemir Cardio Dance – Mine Yılmazbilek
10 Nisan Cuma Pilates – Aysun Düz Yoga – Özlem Akkaş
11 Nisan Cumartesi Funtctional Training – Yener Kahraman Pilates – Fatoş Albayrak
12 Nisan Pazar Yoga – Seda Erkman Hiit Cardio – Erhan Tügen&Kazım Tülbentçioğlu

Bir önceki yazımız olan Hayat Holding’den Salgınla Mücadele Desteğine Devam: “Milli Dayanışma Kampanyası”na 7 milyon TL başlıklı makalemizde Covid-19, Hayat Holding ve Milli Dayanışma Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.