GÜNDEM

Little Caesars’tan #EvdeKal Menü

Yazar  | 

SEN YETER Kİ EVDE KAL! LITTLE CAESARS KAPINDA

Sevilen pizza markası Little Caesars; dünyayı etkisi altına alan Yeni Koronavirüs (COVID-19) salgınında sokağa çıkmayarak, eve sipariş veren müşterilerini destekliyor…

Marka, hazırladığı özel ‘Evde Kal Menü’ kapsamında orta boy klasik pizzalarını 1 Litre içecek hediyesi ile birlikte 32.90 TL yerine sadece 19.90 TL’den pizza severlerle buluşturuyor.

 

27 Mart 2020, İstanbul;

Türkiye’de ilklerin mucidi Little Caesars Pizza, Yeni Koronavirüs (COVID-19) salgını süresince evlerinde kalarak duyarlıklılarını gösteren pizza severlerin yanında…

Geçen hafta itibariyle tüm şubelerinde ‘Sıfır Temas’ uygulamasına geçen Little Caesars, hazırlama ve pişirme aşamasından teslimata kadarki tüm süreçte uluslararası hijyen standartlarını gözetiyor ve ürünlerini sıfır temasla pizza severlerle buluşturmaya devam ediyor.

Marka şimdi de hazırladığı özel ‘Evde Kal Menü’ kapsamında; evlerinde kalanları desteklemek, bu süreçte onların morallerini yüksek tutmak amacıyla; tüm orta boy klasik pizzalarını 1 Litre içecek hediyesi ile birlikte 32.90 TL yerine sadece 19.90 TL’den satışa sunuyor.

Şubelerinde Dünya Sağlık Örgütü ölçütlerine uygun dezenfeksiyon koşullarını uygulayan Little Caesars, pizzalarını 245°C’lik fırınlarda pişirip, ürünleri temas etmeden; tek kullanımlık eldiven, spatula ve maşa gibi yardımcılar vasıtasıyla kutusuna yerleştiriyor. Ambalajlanan ürünün kapağına ‘Sıfır Temas’ güvenlik etiketini yapıştırarak müşterilerine sunuyor.

Little Caesars severler ‘Sıfır Temas’ uygulaması kapsamında #EvdeKal Menü ve tüm siparişleri için www.littlecaesars.com.tr sitesini ziyaret edip, seçimlerini “Sıfır Temas” teslimat seçeneği olarak yaptıktan sonra, ödemelerini online olarak yapıp, bıraktıkları nota uygun olarak temassız bir şekilde ürünlerini teslim alabiliyorlar.

Little Caesars Pizza, lezzetleri, kampanyaları ve Sıfır Temas Uygulaması hakkında ayrıntılı bilgi için www.littlecaesars.com.tr adresini ziyaret edebilir, 444 52 44 numaralı telefondan sipariş verebilir ya da Little Caesars Türkiye mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Kuruluğa ve tahrişe karşı onarım desteği Eau Thermale Avène Cicalfate + Cream başlıklı makalemizde Eau Thermale Avène Cicalfate + Cream hakkında bilgiler verilmektedir.