GÜNDEM

Kuruluğa ve tahrişe karşı onarım desteği Eau Thermale Avène Cicalfate + Cream

Yazar  | 

Kurumuş ve tahriş olmuş ciltler için özel olarak formüle edilen Eau Thermale Avène Cicalfate + Cream, güçlü onarıcı etkisiyle oluşan hasarı gideriyor, nem ihtiyacını karşılıyor ve kremsi dokusu ile cildi bir bandaj gibi koruyor.

 

Eau Thermale Avène Cicalfate + Cream tahriş olmuş ciltleri yeniden yapılandırarak derinin iyileşmesine yardımcı oluyor. Pierre Fabre patentli C+-Restore aktif maddesi sayesinde, hasar görmüş cildin üzerine iyileştirici etkisi olan keratinositlerin taşınmasını sağlayarak daha hızlı onarıyor. İçeriğindeki bakır sülfat, çinko sülfat ve çinko oksit birleşimi ile hasarlı dokuyu bakterilere ve mantarlara karşı koruyor.

Zengin Avene Termal Su içeriği ile Eau Thermale Avène Cicalfate + Cream ciltteki rahatsızlık hissini yatıştırıyor; krem dokusu ile kolayca cilde uygulanıyor ve koruyucu tabaka oluşturarak cildin doğal bariyerini destekliyor. Koruyucu ve parfüm içermeyen Eau Thermale Avène Cicalfate + Cream yetişkinlerin yanı sıra, bebek ve çocuklar da da oluşan tahrişlerin yeniden yapılandırılmasını hızlandırıyor. Cerrahi kesikler, dikişler, yaralanmalar, sıyrıklar, pişikler, kesikler, sürtünme sonucu oluşan yaralar, yanıklar, minör dermatolojik işlemler sonrası (lazer ve peeling sonrası), ağız çevresi dermatitleri, el, ayak ve dudak çatlaklarında hassas ciltlerin nem ihtiyacının karşılanmasına, cilt bariyerinin güçlenmesine ve yıpranmış hassas ciltlerin yatışmasına, onarılmasına yardımcı oluyor.

Ailece kullanabileceğiniz ürün, etkilenen alan temizlendikten sonra günde en az 2 kez sabah ve akşam lokal olarak uygulanıyor.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Sağlıklı Yaşamın Medisana’cası… başlıklı makalemizde MEDİSANA, Medisana 40012 Hava Nemlendirme Cihazı ve Medisana 51047 Koldan Tansiyon Ölçer hakkında bilgiler verilmektedir.