GÜNDEM

Little Caesars’ın 2020 Yılı Dijital Çalışmalarına 12 Ödül Geldi

Yazar  | 

Little Caesars Pizza olarak tüketicilerimizi dinliyor ve onlardan gelen istek ve talepler ışığında yeni uygulamalarımızı ve kampanyalarımızı hayata geçiriyoruz. Son dönemde dijital alanda yaptığımız yatırımlarımız ve kampanyalarımızla pizza severlerden oldukça olumlu geri dönüşler alıyoruz.

Yaptığımız araştırmalarda pizzanın insanları bir araya getiren etkisinin espor ile birleştiğini gördük ve bu alanda yatırımlar yapmaya karar verdik. Türkiye’deki iki resmi ligden biri olan ve her yıl iki sezon olarak düzenlenen Zula Süper Lig’e resmi yiyecek sponsoru olduk. Hem bu sponsorluk kapsamındaki faaliyetlerimizle hem de içeriği samimi ve müşteriye fayda sağlayan dijital çalışmalarımızla bu yıl dijitalde pek çok ödül kazandık.

“Türkiye’nin ilk Pizza Zulası” ve “Master Chef Aranıyor Second Screen Search” Kampanyalarımız ile;

  • İstanbul Marketing Awards 2020’de Genişletme ve Ortaklık Yoluyla Büyüme, Yeniş Satış Noktası Geliştirme, İnovatif Mecra, Espor İletişimi, Dijital Satış Kampanyası ile 6 Adet Gold Ödülün sahibi olurken,
  • Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Felis Ödülleri 2020’de Gıda, Arama Motoru Pazarlaması, Yarışmalar ve Promosyonel Oyunların Kullanımı, Hedef Kitleye Erişim Kategorilerinde 4 Adet Başarı Ödülü ve;
  • Social Media Awards 2020’de ise Online Medya Satın Alma ve Arama Motoru Kategorilerinde 2 Ödül (Gümüş ve Bronz) aldık.

Bir önceki yazımız olan Saç dökülmesi ve kellikle mücadelede yeni dönem; Uraw Mavi Serum Forte, gücüne güç kattı… başlıklı makalemizde göktürk, intown dergisi ve kemerburgaz hakkında bilgiler verilmektedir.