KÜÇÜK HAYALLER FESTİVALİ

KHF SAHNE

Yazar  | 

“Her şey küçük bir hayal ile başladı. Doğanın gücünü hayal dünyası ile birleştirip hayal et, yarat ve gerçekleştir mottosu ile yola çıktık. Çocuklara, aileleri ile birlikte hayallerinin hafta sonunu yaşatmayı hayal ettik” düşüncesiyle yola çıkılan bu etkinlikte doğal yaşam etkinlikleri, yaratıcı çocuk atölyeleri, sahne performansları, söyleşiler,  doğal yaşam ve sanat  etkinlikleri, aile ve çocuk atölyeleri, eğlenceli yemekler, oyun alanları ve alışveriş yapmak için çeşitli standlar yer almaktadır.

SORUMLU BABALIK

2019 “Yılın Çocuğa Değer Katan Sosyal Medya Fenomeni” Ödüllü “Sorumlu Babalık” söyleşisiyle Dijital Baba @dijitalbaba Mahmut Gediz, 22 Eylül’de Aden Park Göktürk’te gerçekleşecek Küçük Hayaller Festivali’nde!

22 EYLÜL 2019

13.30

BEBEK MASAJI VE YOGASI 

“Küçük Hayaller Festivali”nde Uzman Anne&Bebek Koçu Sevim Kurucay Çam, “Bebek Masajı ve Bebek Yogası” ile bizlerle olacak…

22 EYLÜL 2019

15.30

SESLİ MASALLAR

Masalların büyülü dünyasına yolculuğa var mısınız? 21 Eylül’de Küçük Hayaller Festivali’nde @selinleictenmasallar ‘ın sımsıcak anlatımı ve büyülü müziği eşliğinde masallar diyarında yolculuğa çıkacağız.

21 EYLÜL 2019

11.30

SÜT DİŞİM NEREDE?

Çocuk diş hekimi Nida Hüroğlu @dr.nida_huroglu çocuklar için yazdığı “Süt Dişim Nerede?” isimli kitabını imzalarken, annelerin diş hekimliği alanındaki pek çok sorusuna cevap vermek üzere sizleri söyleşi alanında bekliyor olacak. Bebeklikte diş ağrıları, emzik kullanalım mı? hangi macunu seçmeliyim, hangi süt dişleri tedavi edilir, ortodontik tedavinin başlama yaşı nedir? Sen de sorunu sormak istiyorsan bu etkinliği kaçırma! Koruyabiliyorsak eğer neden çürümesine müsaade edelim?

22 EYLÜL 2019

11.30

ANNELER NE İSTER ,BABALAR NE YAPAR?

Umut ve Sevilay Oğuz’un sahnelediği, Sevim Kuruçay Çam’ın konuk oyuncu olarak yer aldığı “Anneler ne ister? Babalar ne yapar?” isimli oyun , Göktürk’ün ilk çocuk festivali “Küçük Hayaller Festivali”nde sizleri bekliyor.

21 EYLÜL 2019

15.30

BÜYÜKLERE MASALLAR

Büyüklere Masallar Küçük Hayaller Festivali’nde! Fatoş Şomsa @fatossomsa , Büyüklere Masallar’da anı yaşamanın önemini anlatan “Korkak Kral”ın hikayesiyle 22 Eylül’de, Aden Park Göktürk’te bizlerle…

22 EYLÜL 2019

12.30

ÇOCUK DİSKOSU

21-22 Eylül’de Dj Emre Sakarlı Çocuk Diskosu ile Küçük Hayaller Festivali’nde! Dans ederek keyifli ve neşeli bir hafta sonu geçirmek ve doğayla iç içe olmak için hepinizi Aden Park Göktürk’te gerçekleşecek festivalimize bekliyoruz.

21-22 EYLÜL

10.00-18.00

MÜZİK ATÖLYESİ PERFORMANSI

Tan Sağtürk Akademi @tansagturkakademi Müzik Atölyesi Performansı ile 21 Eylül’de Aden Park Göktürk’te düzenlenecek Göktürk’ün ilk çocuk festivali Küçük Hayaller Festivali’nde bizlerle birlikte olacak. Sizleri de çocuk şarkılarıyla dolu bu harikulade etkinlikte bizlerle bir arada olmak için festivalimize bekliyoruz.

21 EYLÜL 2019

17.00

ANNE BEBEK DANSI

“Küçük Hayaller Festivali”nde Uluslararası Ödüllü Bale ve Dans Hocası @ecaydemir , “Anne ve Bebek Dansı“ ile bizlerle olacak…

22 EYLÜL 2019

16.30

MASALLARLA DANS

Masallarla dansa ne dersiniz? Ayçim Bekar ile hayalden gerçeğe uzanan neşeli bir gösteri Göktürk’ün ilk çocuk festivali “Küçük Hayaller Festivali”nde sizleri bekliyor…

21-22 EYLÜL 2019

 

BALONDAN MASALLAR

Aybars Ay ile Balondan Masallarla @balondanmasallar Küçük Hayaller Festivali’nde buluşuyoruz! Renkli, sevimli, rengarenk bir etkinliğe hazır mısınız? Yaratıcı drama ile çocuk oyunları, illüzyon şovu ve balon kukla şovu ile Aybars Ay Küçük Hayaller Festivalinde bizlerle beraber. Unutulmaz bir hafta sonu için Göktürk’ün ilk çocuk festivali “Küçük Hayaller Festivali”ne bekliyoruz…

21-22 EYLÜL 2019

Bir önceki yazımız olan HAYALPEREST ÇOCUKLAR BU FESTİVALDE başlıklı makalemizde çocukfestivali, festival ve göktürk hakkında bilgiler verilmektedir.