KÜÇÜK HAYALLER FESTİVALİ

HAYALPEREST ÇOCUKLAR BU FESTİVALDE

Yazar  | 

HAYALPEREST ÇOCUKLAR BU FESTİVALDE

Hayalleri büyük kendileri küçük olan çocukların festivali “Küçük Hayaller Festivali”, ilk kez 21-22 Eylül tarihlerinde Adenpark Göktürk’te hayalperest çocuklarla buluşmaya hazırlanıyor.

Çocukların hayal güçlerini geliştirmeyi amaçlayan festivalde çocuklar, oyun alanlarında eğlencenin sınırlarını aşarken festivalin etkinlik programında yer alan nitelikli atölyeler ile sanatsal yeteneklerini ve el işi becerilerini geliştirecek. Hayallerindeki mesleği keşfedebilecekleri etkinliklerin de yer alacağı festivalde atölyelerin dışında sahne şovları ve canlı performanslarıyla birlikte çocukların doğa yaşamını deneyimleyeceği etkinlikler gerçekleşecek.

Doğanın içinde çocukların hayal dünyalarının kapılarını doğanın gücü ile birleştirecek olan Küçük Hayaller Festivali’nde ebeveynler içinse çocuk gelişimine yönetlik uzmanların gerçekleştireceği söyleşiler yer alacak.

21-22 Eylül tarihlerinde Adenpark Göktürk’te gerçekleşecek festivalin biletleri ise Biletix’te.

Bir önceki yazımız olan Küçük Hayaller Festivali başlıklı makalemizde Aden Park, göktürk ve intown dergisi hakkında bilgiler verilmektedir.