DERGİ

INTOWN 48. SAYI YAYINLANDI

Yazar  | 

 

 

Intown Dergisi 48. Sayı’yı okumak için

INTOWN_48_web – Flipbook by Intown Dergisi | FlipHTML5

Hazır Sonbahar Gelmişken…
Sevgili Intown Okurları;
Covid’in sınırlı gölgesinde geçen keyifli sayılabilecek yazın ardından, dopdolu bir sonbahar sayısı ile karşınızdayız. Büyük bir salgın atlatan dünyamız, yeni kararlar, değişen dünya görüşleri ve yaşam standartlarıyla özüne dönüyor. Artık felsefemiz minimalizm. Hem de yaşamın her alanında. Hazır sonbahar da gelmişken, var mısınız; kendimizi, evimizi ve ruhumuzu silkeleyelim, sadeleşelim?..
Biz ekipçe buradan yola çıktık ve sizlere bol emekli, bol içerikli, koca bir ‘minimalizm’ dosyası hazırladık. Biz bu felsefeyi çok sevdik. Umarım hepimize, dünyamıza ilham olur…Bu sayının diğer dosya konusu ise Kemerburgaz-Göktürk bölgesinde yoğunlaşan yeni inşaat projeleri. Oldukça gündemde olan konuyu, doğru projeler ışığında incelemeye çabaladık.
Değerli Reyhan İldaş ile iyi yaşam, diyetisyenimiz Tuğba Altın ile beslenme önerileri, psikoloğumuz Berk Omay ile Z Kuşağı yazılarımız, bizzat kendi sayfalarında siz değerli okurlarını bekliyor.
Modaseverlerden çokça pozitif tepkiler aldığımız HangiStil sayfalarımız bu sayıda da yılın modasını mercek altına alıyor.
Bu sayının özel röportajını müziği, duruşu ve yaşamı ile örnek bir sanatçı olan Gökhan Tepe ile yaptık. Kendisi ile hem yeni projelerini hem de eşi Aylin Tepe’nin bölgemizde yeni açtığı Music&Joy akademiyi konuştuk. Mutlaka okuyun deriz…
Ayrıca; yepyeni yatırım fırsatlarından bahseden InvestinnCyprus, işyeri sigortasını detaylarıyla anlatan Kobi Koruma Sigortası ve özgün iş fikrini hayvan sevgisiyle birleştiren PackPositive röportajlarımıza da göz gezdirmeyi unutmayın lütfen.
Şu sıralar popüler olan mekanlar, Göktürk’te yeniler ve kültür sanat aktiviteleri için ise rengarenk ajanda sayfalarımız sizleri bekliyor.

Sim Yener

Bir önceki yazımız olan Intown 47. Sayı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.