Genel

Hem Zamandan Hem de Alandan Tasarruf: Steam Genie Pratik Buharlı Ütü

Yazar  | 

Dünyada milyonlarca ev için hayat kolaylaştıran çözümler sunan elektrikli ev aletleri markası Russell Hobbs, evlerdeki zorlu kırışıklıklar için geliştirdiği Steam Genie Pratik Buharlı Ütü’yü kullanıcılarıyla buluşturuyor. Hem zamandan hem de alandan tasarruf ettiren Steam Genie Pratik Buharlı Ütü, en zorlu kumaşları bile kısa sürede kolayca ütülüyor.

Avrupa’nın en sevilen elektrikli ev aletleri markası Russell Hobbs, kullanıcılar için pratik ev çözümleri sunmaya devam ediyor. Kompakt yapısıyla elle kolayca kontrol edilebilen Steam Genie Pratik Buharlı Ütü, hızlı ısınma özelliğiyle de kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaya hazırlanıyor. Ütü masası gerektirmeden kullanım imkanı sunan Steam Genie Pratik Buharlı Ütü, giysi, perde ve çarşaflar üzerindeki kırışıklıkları kolayca ortadan kaldırarak en iyi görünümü sağlıyor.

Performans Artıran Başlıklar

Kolay ve pratik kullanım sağlayan Steam Genie Pratik Buharlı Ütü, farklı malzeme ve giyim türüne göre değiştirilebilen 3 başlığıyla da dikkat çekiyor. Döşeme ekipmanı başlığı yataklar, perdeler, koltuklar ve benzeri büyük parçaları temizlemede, havalandırmada ve dezenfekte etmede, hassas kumaş başlığı ipek ve dantel gibi hassas kumaşları ütülemede, tiftik başlığı ise hayvan tüylerini temizlemede kullanılabiliyor.

Steam Genie Pratik Buharlı Ütü, 45 saniyelik ısınma hızı ile zamandan tasarruf ettirirken son dakikada gelen ütü ihtiyaçlarını da kolayca çözüyor. 1650 W güce sahip Steam Genie Pratik Buharlı Ütü’nün aynı zamanda çıkarılabilir 220 ml’lik su haznesi, tetik kilidi, otomatik kapanma özelliği ve evde kolayca hareket etmenizi sağlayacak 3 metrelik güç kablosu da bulunuyor.

Russell Hobbs Steam Genie Pratik Buharlı Ütü Satış Fiyatı: 599,90 TL

Bir önceki yazımız olan Tekfen'in kurumsal yayını T Bülten’in Korona günlerine özel sayısı yayınlandı başlıklı makalemizde Cahit Oklap, Covid-19 ve https://kurumsal-yaynlar-ltd-t.preview.foleon.com/tekfen/47/covid-19-1/ hakkında bilgiler verilmektedir.