DEKORASYON

Hamm’dan çocuklara 23 Nisan daveti

Yazar  | 

Hamm Dizayn, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda eğlenceli sürprizlerin yanı sıra doğa ve tasarımla iç içe bir program hazırladı. 23 Nisan’da Hamm Bomonti mağazasında gerçekleştirilecek etkinlik saat 11.00’de Brunch’la başlayacak, saat 16.00’ya kadar Teraryum Atölye çalışmasıyla devam edecek.

 

 

Yeni yaşam alanlarının önde gelen markası Hamm Dizayn, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklar için özel bir program hazırladı. Çocukların bu özel gününde eğlenceli sürprizlerin yanı sıra, doğa ve tasarımla iç içe bir deneyim yaşatmayı amaçlayan Hamm Dizayn, 23 Nisan’da Bomonti Mağazası’nda düzenleyeceği brunch ile tüm çocukları aileleriyle Teraryum Atölyesi’ne davet ediyor.

Doğal malzemelerle ürettiği koleksiyonlarıyla çocukların yaşam alanlarına katkı sağlayan marka, bu özel programla da hem eğlenceli hem de çocukların kendi tasarımlarını hayata geçirecekleri unutulmayacak bir güne imza atacak.

Eğlenceli günün sonunda, çocuklar kendi tasarımlarına imza atacak

Hamm Dizayn’ın Bomonti Mağazası’nda saat 11.00’de Brunch’la başlayacak program, saat 16:00’ya kadar Teraryum Atölye çalışmasıyla devam edecek. Atölye çalışmasında, zamanla geliştirien ve günümüzde iç mekanlarda bakmanın güç olduğu bitkilerin koruma altına alınıp yaşatılmasına fırsat veren minyatür doğal alan Teraryum yapımı gösterilecek ve uygulanacak. Çocuklar yapacakları Teraryum’larla kendi minyatur bahçelerini oluştururken, kendi odalarında, çalışma masalarında sergileyebilecekleri ilk tasarımlarına da imza atacak.

Cam bir kap, fanus veya büyükçe bir ampul, çakıl taşı veya küçük taşlar, aktif kömür/mangal kömürü, torf toprak, Teraryuma uygun bitkiler ve süslenebilecek malzemeleri Hamm Dizayn’ın sağlayacağı bu Teraryum Atölyesi’nde ve Brunch’a katılmak isteyenlerin yapmaları gereken tek şey Hamm Dizayn’ı arayarak yerlerini ayırtmak olacak.

Paşa Mahallesi, Hasret Caddesi No: 53 Şişli adresinde bulunan Hamm Bomonti Mağazası’na 0533 155 25 93 numaralı telefondan, adres krokisi için ise http://www.hamm.com.tr/sayfa/iletisim adresinden ulaşmak mümkün.

Bir önceki yazımız olan SOM INTERIOR DESIGN.. AŞKLA TASARLANAN ÜRÜNLER.. başlıklı makalemizde AHMET TAŞKIRAN, Berat Taşkıran ve göktürk hakkında bilgiler verilmektedir.