GÖKTÜRK'TE HAYAT

Güneş doğudan doğar ! 20 Mayıs’ ta Kemer Country’de parlayacak … Holistic Wellness Festivaline davetlisiniz.

Yazar  | 

Uzakdoğu ve Orta Asya’ nın felsefi ve bilimsel öğretilerinden harmanlanarak, vücudumuza kaliteli yaşam sunmayı vaatte bulunan Holistic Wellness kültürü; yaşamı sadeleştirerek düzenlemek,iyilik ve sevgi yayarak, vücudumuza ve çevremize iyi bakarak bütünsel sağlığa erişmemizi öğretiyor ..

Bizde baharın en güzel doğanın en dingin zamanında sizler için düzenlediğimiz workshoplar ve eğlenceli aktiviteler eşliğinde sizleri bu kültür ile tanıştırmayı planladık.

 

20 Mayıs 2017 Cumartesi günü saat 09.00-18.00 arasında, Crystal Concepts DMC Etkinlik Firması Türkiye ‘de ilk defa “Holistic Wellness Festival” i düzenleyecek. Festival katılımcıları kişinin önce kendini sonra çevresini iyileştirme becerisini fiziksel ve ruhsal eğitim aktiviteleri ile deneyimleyecekler. Festivalin parlayan güneşi ise; Holistic Wellness kültürünü anlatmak üzere Hindistan’dan ülkemize gelecek olan Global Öncü Holistic Wellness Guru ve Kurumsal Yaşam Koçu olan Dr. Mickey Mehta.  

 

Dr. Mehta yoga, meditasyon, nefes terapisi ve sağlık için beslenme ile ilgili sunumlarını paylaşacaktır. Ayrıca sağlıklı hormonların yaşam kalitemize pozitif etkisini sunmak üzere Acıbadem Hastanesi Endokronoloji bölümünden Yardımcı Doçent Dr. Özlem Sezgin Meriçliler’i konuk etmekteyiz. Programda mini seanslar ile Çanaklarla Ses Terapisi uzmanı Sırma Belin katılımcılara muhteşem bir deneyim yaşatacaktır.

 

Festivalin başka süprizleri de var. Katılımcılar Kemer Country ‘de mükemmel bir bahar havası ve yemyeşil doğa ortamında eğitimler ve sunumlar arasındaki molalarda; sağlıklı yaşam için pek çok ürün bulabilecekleri, güzellik, sağlık, spor, organik standların bulunduğu Sağlıklı Yaşam Pazarını gezme fırsatı bulacaklar ve Radyo Voyage’ın büyüleyici müzikleri ile gün boyu keyifli zaman geçireceklerdir.

 

Festivalin biletleri Biletix de !

TAV Passport üyeleri biletlerini %20 indirimli olarak alabiliyorlar.

 

Mickey Mehta kimdir?

Dr Mickey Mehta Uzakdoğu’nun Zen,Tao,Tantra ve Ved filozofilerini harmanlayarak geliştirmiş olduğu Holistic Wellness metotları ile Hindistan’da liderlerin ve Bollywood ünlülerinin yaşam koçu pozisyonunu senelerdir korumaktadır.  Mickey Mehta sürekli kendini yenileyen ve yarattığı metotlar ile günümüzde çoğumuzun en büyük sorunu olan zamana karşı yarışmayı koşulsuz kazandıran bir koç. 24 saatte yüzme öğretme metodu ile Limca rekorlar kitabındaki yerini koruyor mesela. Kanser hücrelerinin sadece çevresel faktörlerden oluşmadığını, ego, nefret, haset, kıskançlık , kızgınlık gibi insanın kabul etmediği strese sokan sebepleri olduğunu ve hücre deformasyonlarından korunmanın bir yolununda mental toksinlerden arınmak olduğuna inanıyor ve geliştirdiği ‘Emotional wellness’ terapileri ile duygusal sağlığı koruma yollarını öğretiyor .Mickey Mehta, duygusal ve spirtüel sağlık koruma metotları ile 10-14 yaş grubu çocukları bağımlılıktan uzak tutma terapi yöntemleri geliştirmiş ve Hindistan’da ailelere danışmanlık yapıyor , ayrıca kurumsal firmalara duygusal sağlık yönetiminin kariyer gelişimindeki etkileşimleri üzerine danışmanlık hizmeti veriyor.

İletişim Zeynep Öge 0532 570 71 43

 

 

Bir önceki yazımız olan BJK GÖKTÜRK FUTBOL OKULU BAHAR DÖNEMİ KAYITLARI BAŞLADI.. başlıklı makalemizde Bjk Göktürk, göktürk ve Göktürk Spor Tesisleri hakkında bilgiler verilmektedir.