GÖKTÜRK'TE HAYAT

BJK GÖKTÜRK FUTBOL OKULU BAHAR DÖNEMİ KAYITLARI BAŞLADI..

Yazar  | 

 

GÖKTÜRK SPOR TESİSLERİNDE, UEFA B LİSANSA SAHİP SPOR KONDİSYONERİ VE AYNI ZAMANDA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ TÜMAY SARIYİĞİT’İN KOORDİNATÖRLÜĞÜNDE FAALİYETLERİNE DEVAM EDEN BJK GÖKTÜRK BAHAR DÖNEMİNİ AÇTI.

 

 

Yaklaşık 6 aydır çalışmalarına devam eden BJK GÖKTÜRK sınıfları yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Temel futbol eğitiminin yanı sıra kapalı çocuk spor salonu JUST KIDDING’de stüdyo çalışmaları ve öğrencilerine HOLLYWOOD SPA’da spor masajı hizmetleriyle çocuklar ve gençlerin profesyonel bir sporcu gibi hissetmelerini sağlamaya çalışıyor.
6 -15 yaş aralığında hizmet veren BJK GÖKTÜRK bir ilke imza atarak 4 yaş minik sporculardan oluşan özel bir sınıf oluşturdu. Eğitsel oyun formatında eğlenceli bir şekilde temel futbol eğitimi alan junior grubu Göktürk’te yoğun ilgi görüyor.

Sizlerde ayrıcalıklı BJK GÖKTÜRK FUTBOL OKULUNDA, futbol kariyerine iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız, kayıt olmak için Acele etmelisiniz

 

Göktürk Spor Tesisleri

İstanbul Caddesi, Göktürk Göleti karşısı,

Tel:  0532 415 70 19

Instgram: Bjk Göktürk  www.bjk.com.tr

 

Bir önceki yazımız olan İstiva Sanat, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda “Sanat Çocuklara Teslim” diyor. başlıklı makalemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, göktürk ve İstiva Sanat Merkezi hakkında bilgiler verilmektedir.