GÖKTÜRK'TE HAYAT

Göktürk Turgut Özal Ortaokulu Kız Hentbol Takımı Türkiye Finallerinde !

Yazar  | 

Göktürk Turgut Özal Ortaokulu Kız Hentbol Takımı tarih yazmaya devam ediyor..!

Göktürk Turgut Özal Ortaokulu Yıldız Kız hentbol takımı İstanbul okullar arası müsabakalarını başarıyla bitirdikten sonra, Türkiye şampiyonası için gittiği Niğde’de grup maçlarını lider bitirerek, Türkiye yarı finallerine adını yazdırdı.

Başarılı kızlarımız, güzel ve güzide semtimiz Eyüpsultan/Göktürk Turgut Özal Ortaokulu öğrencileri, okullar arası yıldız kızlar hentbol Türkiye yarı finalleri için 19-23 Mart tarihlerinde önceden belirlenen dört ilden birinde (Kırklareli, Kahramanmaraş, Trabzon, Uşak) semtimizi ve okulumuzu temsil edecekler.

Göktürk Turgut Özal Ortaokulu Kız Hentbol Takımı

Göktürk semti olarak başta beden eğitimi öğretmeni Hasan Aytekin ve Can Alpak, başarılı öğrenci sporcularımızı kutluyor; Türkiye yarı finalinde güzel başarılara imza atacağına inanıyoruz.

Okulumuzun bu başarısını takdir ediyoruz, New Göktürk Dergisi olarak her zaman yanınızdayız.

Bu başarı ile tüm Göktürk semtinin takdirini kazanan kızlarımızın başarı öyküsünün diğer tüm okullara örnek olacağına inanıyoruz.

Göktürk Turgut Özal Ortaokulu Kız Hentbol Takımı


Haber Kaynak : New Göktürk Dergisi – Kenan Yılmaz

Bir önceki yazımız olan Göktürk yeni bir ilkokula kavuşuyor başlıklı makalemizde göktürk, göktürk anaokulu ve göktürk ilkokulu hakkında bilgiler verilmektedir.