GÖKTÜRK'TE HAYAT

Göktürk yeni bir ilkokula kavuşuyor

Yazar  | 

Göktürk Okulları kurucu ve müdüresi Özlem Eriklili ile yeni açılacak olan Göktürk Okulları hakkında konuştuk.

Göktürk yeni bir ilkokula kavuşuyor

Göktürk semtinde 2020-2021 eğitim öğretim yılında eğitim verecek olan Göktürk Okulları kurucu ve müdüresi Özlem Eriklili ile yeni açılacak olan Göktürk Okulları hakkında konuştuk.

Özlem Eriklili

Göktürk Okulları kimdir?
Göktürk Okulları, 8 yıl önce “öğrenci merkezli bireysel eğitim” mantığını ilke edinerek yol aldığımız Kids Country Preschool’un büyüyerek devamını sağlayacak olan yeni okulumuzdur.

Sizi ayrıcalıklı kılan nedir?
Bizi ayrıcalıklı kılan, butik bir okul oluşumuzdur. Anaokulunda bireysel ilgi ile gelişimini izlediğimiz çocuklarımızın aynı bireysel ilginin İlkokul kademesinde de devamının sağlanması birinci ilkemizdir. Erken çocukluk döneminde eğitimine başladığımız öğrencimizin ilkokuldan mezun olduğunda; sosyal, duygusal, akademik değişim ve gelişimlerinin Anne&Baba okulu ile desteklenip, bir bütün halinde Öğrenci-Aile-Okul üçgeninde takip edilip ortaokul itibariyle yol haritasının elinde olacağı sistemimiz bizim en ayırd edici özelliğimiz olacaktır.

Okulunuzun fiziki durumu hakkında bizi bilgilendirir misiniz?
Okulumuz 1.200 m2 kapalı, 1.000 m2 yeşil alana sahiptir. Anaokulu ve ilkokul olarak iki ayrı binadan oluşan binalarımız Meb yönetmeliğine uygun şekilde, okul olarak inşa edilmiştir. Farklı öğrenme biçimlerine uygun şekilde öğrenme ortamlarının oluşturduğunuz okulumuz, deprem yönetmenliğine göre kat ve kat fazlasıyla sağlam, akıllı binalardan oluşmaktadır.

Erken kayıt yaptırılması durumunda ailelere ne gibi indirimler sunuyorsunuz?
Erken kayıt avantajlarından bahsetmeden önce şunu söylemeliyim ki, öğrencilerimizi ve velilerimizi bizi daha yakından tanımaları için okulumuza davet ediyoruz. Her zaman önceliğimiz öğrencimiz ve eğitimimiz olmasına özen göstererek velilerimizi üzmeyecek şekilde fiyat sıkalamızı belirledik. Erken kayıt dönemimde, 2020-2021 eğitim öğretim yılı eğitim ücretlerimizi, içinde bulunduğumuz senenin fiyatlarından başlattık.

Göktürk Okulları olarak, Göktürk- Kemerburgaz bölgesinde “Öğrenci merkezli bireysel eğitimi” ilke edinmiş ilk ve tek okul olmamızın haklı gururunu yaşamaktayız. 2019-2020 eğitim öğretim yılının 2. Döneminde tüm öğrenciler başarılar dileriz.

Telefon : 0212 227 64 25
Gsm : 0542 894 18 95
Adres : Mithatpaşa Mah. Serin Çıkmazı Sok.C Blok Apt. No:4 Göktürk / İSTANBUL

Daha fazla bilgi için  www.gokturkokullari.com.tr


Haber Kaynak : New Göktürk Dergisi – Kenan Yılmaz

Bir önceki yazımız olan Qalea Cafe ve Pub , Sevgililer Günü Partisi başlıklı makalemizde 14 şubat, Qalea Cafe ve Pub ve Sevgililer günü hakkında bilgiler verilmektedir.