MODA

Erkek Takılarında Zincir Kolye Moda

Yazar  | 
   

Erkek Takılarında Zincir Kolye Moda

İsmini İngiliz aristokrasisinden esinlenerek alan The House Of Gallants, centilmenlik, yiğitlik, özgürlük ve güç gibi kavramları birleştirdiği koleksiyonuyla farklı stillere uzanan bir dil kurmaktadır. Cesur ve güçlü bir erkeğin yanı sıra, aynı zamanda zarif, stil sahibi ve kalite arayışında olan “modern centilmen”lere, tarzlarına fark yaratacak dokunuşlar için seçim yaratmaktadır.

The House Of Gallants’ın özgün zemininde “sınırlı sayıda”

Geleneksel el işçiliği ruhunu, değişen ve gelişen moda trendleri ile birleştiren The House Of Gallants, kuyumculuk dünyasında yeni bir platform oluşturmaktadır. 18 ayar altın ve gümüş gibi değerli madenlerin, el yapımı deriler, organik malzemeler, özel kesim taşlar ve pırlantalarla şekillendiği özgün tasarımlar The House Of Gallants’ın özgün zemininde “sınırlı sayıda” olarak üretmektedir.

Erkek aksesuarlarının geleneksel kullanımı kendini ifade etmenin” popüler bir öğesi olarak hayatımıza yerleşti

Erkek aksesuarlarının geleneksel kullanımı, tarihin derinliklerinden beslenmekte ve köklerinin 16. yüzyıla kadar uzandığı görülmektedir. Fransa’da XIV. Louis zamanında, özellikle kol düğmelerinin kullanımı ile başlayan bu statü sembolizmi; zaman içinde aristokrat kesimin kendini ifade etme alanı oldu. Fransa’da başlayan bu gelenek, bir moda halini alıp kıtaları aşarak 21. yüzyıla doğru tüm dünyada kabul gördü ve“kendini ifade etmenin” popüler bir öğesi olarak hayatımıza yerleşti.

Antik Çağ’dan günümüze uzanan bu semboller, bize güç ve enerji veren bir tılsım yaratmaktadır. 

İngiliz aristokrasisinin yüzyıllardır devam eden sofistike şıklığını, mitolojik hikayeler ve modern çizgilerle birleştiren The House Of Gallants, değerli taşların ve madenlerin ince bir zanaatkârlıkla hayat bulduğu bir markadır. Aynı zamanda, tasarımlarının maskülen detaylarla ve savaşçı öğelerle birleştirildiği; güçlü, egzotik, sade ve şık ürünleriyle modern zaman erkeğine özgün bir bakış açısı sunmaktadır.Koleksiyonda ağırlıklı olarak kullanılan boynuz ve türevi soyutlamalar; Antik Çağ ritüellerine dek uzanmaktadır. Bunun yanı sıra kazanılan zaferlerle düşmanın gücünü elde etme ve bu güç sembolünü üzerinde taşıma metaforuna gönderme yapmaktadır. Antik Çağ’dan günümüze uzanan bu semboller, bize güç ve enerji veren bir tılsım yaratmaktadır. The House of Gallants bu sembollerden ilham alarak siz müşterilerine bu güç ve enerjiyi tasarımlarıyla yansıtmayı amaçlamaktadır.

The House Of Gallants markası, sadece erkeklere özel üretilen ürünleri ile sektöre yeni bir soluk getirmektedir

Günümüzde evrensel bir hal alan aksesuar tutkusu, stil sahibi tüm erkeklere seslenmekte ve geniş bir perspektifte birçok ürün sunmaya devam etmektedir. Tarihten bugüne kadar bir statü göstergesi olarak görülen erkek aksesuarları, The House Of Gallants’ın modern vizyonuyla tasarlanarak her yaş grubundan özgün bir çizgiye sahip erkeklere hitap etmektedir. Mücevher sektöründe bir ilki gerçekleştirerek kurulan The House Of Gallants markası, sadece erkeklere özel üretilen ürünleri ile sektöre yeni bir soluk getirmektedir.Kalite ve estetikten ödün vermeden hayata geçmiş ve bunu prensip edinmiş The House Of Gallants, kol düğmesinden kravat iğnesine, bileklik ve yüzükten, kolyeye uzanan geniş ürün yelpazesiyle beraber; el yapımı deri ürünler ve özel yapım tespih koleksiyonuyla da mücevher sektöründeki yeni trendlere ev sahipliği yapmaktadır.

  www.thehouseofgallants.com

Bir önceki yazımız olan Koton :Şimdi Beyaz Jean Moda başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.