GÖKTÜRK'TE HAYAT

Emba Mimarlık Göktürk’te

Yazar  | 

Emba Mimarlık, Mimari ve iç mimari alanlarında konsept tasarım aşamasından ruhsat aşamasına kadar gereken tüm çizimlerinizi hazırlıyor

Emba Mimarlık Göktürk’te

Mimar Batuhan Türközen ve Mimar Nihat Emre Coşkun tarafından kurulan Emba Mimarlık, Ayvalıkta 30 yıldır mimarlık hizmeti veren firmasını İstanbul Göktürk’e taşıdı. Profesyonel ekibi ile istekleriniz doğrultusunda yeni çözümler üretiyor. Mekanlarınız için konsept tasarımı, mimari ve iç mimari proje, dekorasyon, taahhüt, tadilat, 3D Görselleştirme (Render) hizmetleri veriyor.

Mimari ve iç mimari proje
Mimari ve iç mimari alanlarında konsept tasarım aşamasından ruhsat aşamasına kadar gereken tüm çizimlerinizi hazırlıyor.

3D Modelleme ve görselleştirme
Projelerinizin iç ve dış mekanlarını 3D olarak hazırlıyor gerçeğe en uygun şekilde uygulama detayında görsel oluşturuyor.

Proje taahhüt ve uygulama
Konsept aşamasından anahtar teslimine kadar hizmet veriyor. Kaba yapı, ince yapı, elektro-mekanik uygulama, zemin etüdü ve statik proje işlerinizi en profesyonel şekilde yönetiyor.

Dekorasyon ve Tadilat
Yaşam alanlarınızı kullanım şeklinize en uygun şekilde ve estetik bir görüntü kazandırarak düzenliyor. Kişiye özel tasarımlarla size hitap eden bir yaşam alanı tasarlıyor.

İnstagram: embamimarlik
Adres : Göktürk Merkez Mahallesi 1. Begonya Sokak Arcadium Life 3 Sitesi No:2 Daire:68 Göktürk – İSTANBUL
Tel : 0543 277 04 07
Web : www.embamimarlik.com


Haber Kaynak : New Göktürk Dergisi – Kenan Yılmaz

Bir önceki yazımız olan Göktürk Turgut Özal Ortaokulu Kız Hentbol Takımı Türkiye Finallerinde ! başlıklı makalemizde göktürk ve turgut özal orta okulu hakkında bilgiler verilmektedir.