GÜNDEM

Doğru Yatak Seçimi Uyku Kalitesini Artırıyor

Yazar  | 

Mevsim geçişlerinde uyku problemlerinde yaşanan artış, kaliteli uykuyu vazgeçilmez hale getiriyor. Araştırmalar, günün yorgunluğunun atılması ve kişinin kendini ertesi güne hazırlaması için rahat ve konforlu bir uykunun şart olduğunu ortaya koyuyor. Konuyla ilgili uzmanlar, kişinin ihtiyaçlarına göre seçilmiş ideal bir yatağın uyku kalitesini belirtiyor. Bu kapsamda, İşbir Yatak son teknolojiyle geliştirdiği Boss Yeni Nesil ViscoStar Akıllı Yatak teknolojisini uyku deneyimini üst düzeye taşımak isteyenlerle buluşturuyor. Rafine zevklere özel olarak tasarlanan Boss yatak, bulutların üzerinde bir uyku deneyimi sunuyor.

 

EŞSİZ BİR UYKU MÜMKÜN

 

 Doğru yatak seçimi, uyku kalitesini önemli ölçüde artırdığı gibi uyku problemlerinin, omurga rahatsızlıklarının ve bel ağrılarının da önüne geçiyor. Özel kesimiyle vücutta yumuşak bir etki bırakan, yüksek basınç indirgeme özelliğine sahip ve açık hücreli yapısıyla etkin bir hava sirkülasyonu sağlayan Boss Yeni Nesil ViscoStar yatak, eşsiz ve konforlu bir uykuyu mümkün kılıyor. Rafine zevklere göre bir uyku deneyimi sunan yatak, ideal tepkime süresine sahip yeni nesil yüksek yoğunluklu ViscoStar Aeromax ActiveZone Konfor Katmanı ile vücudun ergonomisine mükemmel şekilde uyum sağlıyor.

 

 

YATAK SEÇİMİ RUH HALİNİ DE ETKİLİYOR

 

Derin ve kesintisiz bir uykunun en önemli etmenlerinden biri olan yatak, bedensel sağlığı zinde kıldığı gibi ruh sağlığını da olumlu yönde etkiliyor. Uykunun verimli geçmemesi, kişinin gün içindeki stres kontrol mekanizmasını olumsuz yönde etkiliyor. Uykusunu alamamış kişiler, gün boyu öfkeli oluyor ve karmaşık duygular içerisine giriyor.

 

Kullanıcısına uzun süre boyunca derin bir uyku deneyimi sunmak için tasarlanan Boss yatak, üst yüzeyinde kullanılan HyperSoft Konfor Katmanı sayesinde kuş tüyü yumuşaklığında bir uyku zeminine sahip. Bu sayede vücudun basınç noktalarına en iyi şekilde uyum sağladığı gibi, gece boyunca vücuttaki kan akışının aksaksız devam etmesini sağlayarak uyku sırasındaki istemsiz dönüşleri de en aza indiriyor. Açık hücreli yapısı ve özel kesimi ile etkin hava sirkülasyonu sunan yatak, ideal uyku ikliminin oluşmasına katkı sağlıyor.

 

 

 

ÖZEL TASARIM ERGOPEDIC KATMAN OMURGAYI DESTEKLİYOR

 

Omurganın en iyi şekilde desteklenmesi için özel olarak tasarlanan ErgoPedic katman aynı yüzeyde farklı sertliklerde kullanılan süngeri ile kalça omuz bölgelerinin yatağa gömülmesi engellenerek omurganın doğal formunun korunması sağlanıyor. Bu sayede, yüksek kilolarda bile vücut maksimum olarak destekleniyor.

 

AKILLI YATAĞA AKILLI UYKU IŞIĞI VE YASTIK HEDİYE 

 

İşbir Yatak koleksiyonunun en seçkin ürünlerinden biri olan Boss yatak, benzersiz konforunun yanı sıra uyku kalitesine katkı sunan Vestel Akıllı Uyku Işığı hediyesiyle satışa sunuluyor. Ayrıca markanın kısa bir süreliğine başlattığı ViscoStar yataklarda Polirest yastık hediyesi de Eylül ayı sonuna kadar uyku severleri bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Bali’den Gelen Yüzde Yüz Doğal Güzellik; Sensatia Botanicals Ürünleri Türkiye’de… başlıklı makalemizde @sensatiabotanicals.tr, GMP Sertifikası ve sensatia Botanicals hakkında bilgiler verilmektedir.