GÜNDEM

DİMES’TEN UMUT MESAJI VEREN REKLAM FİLMİ

Yazar  | 

Lider içecek firması DİMES yeni reklam filminde, her zaman olduğu gibi hayata başka bakıyor. Meyvelerin enerjisini ekranlara taşıyan filmde, “umut en güzel vitamindir” mesajı veriliyor.

Türkiye’nin ilk yerli sermayeli meyve suyu ve önde gelen içecek markası DİMES, umut mesajı veren yeni reklam filmini yayına soktu.

DİMES’in Tribal Worldwide İstanbul imzası taşıyan yeni reklam filmi, geleceğe yönelik umudu, meyvelerin enerjisiyle öyküleştiriyor. Küresel sağlık krizi nedeniyle içerisinden geçtiğimiz dönemin sonrasında, toplum olarak birlikte inşa edeceğimiz güzel günlere atıfta bulunuluyor.

DİMES’in Hayata Başka Bak! felsefesi çerçevesinde, anlatım dili olarak meyvelerin rengarenk dünyasını kullanan reklam filminde, “umudun, sana en güzel vitamin olacak” mesajı veriliyor.

Bir önceki yazımız olan Hem Zamandan Hem de Alandan Tasarruf: Steam Genie Pratik Buharlı Ütü başlıklı makalemizde Russell Hobbs, Russell Hobbs Steam Genie Pratik Buharlı Ütü ve Steam Genie Pratik Buharlı Ütü hakkında bilgiler verilmektedir.