GÜNDEM

Chamallows Pink&White, Rubino ve Party HARIBO Chamallows Ailesine Yepyeni Lezzetler Katıldı

Yazar  | 

 

Çocuk ya da büyük herkese mutluluk vadeden HARIBO’nun Chamallows ailesine yepyeni tatlar ekledi. Dışı çıtır çıtır çilek aromalı içi yumuşacık Rubino, çeşit çeşit ürünlerin tek bir pakette buluştuğu çilek aromalı Party ve yenilenmiş vanilya tadıyla Pink&White Chamallows ailesinin yeni üyeleri oldu.

 

 

Çocuk ya da büyük herkesi mutlu eden HARIBO, Chamallows ailesini genişletti. Yepyeni tatları tüketicinin beğenisine sunan marka; yeni ürünleriyle farklı damak tatlarının vazgeçilmezi olmaya aday.

Çıtır çıtır çilek, yenilenmiş vanilya, çeşit çeşit Chamallows…

HARIBO’nun Chamallows ailesine katılan yepyeni lezzetleri dışı çilek aromalı çıtır çıtır içi yumuşacık Rubino, çeşit çeşit ürünleri tek bir pakette toplayan Party, yenilenmiş vanilya tadıyla Chamallows Pink&White; her anınıza mutluluk katacak.

İsterseniz kahvenin yanında, isterseniz televizyon başında, bir arkadaş buluşmasında ya da maaile çay sofrasında yeni HARIBO Chamallows ürünleri sizlere eşlik etmeye hazır.

 

Bir önceki yazımız olan Aileleri Bilgilendirmede Destek Olmak ve Çocukları Faaliyetlerle Aktif Tutmayı Amaçlayan NICKELODEON #ÇOCUKLARBİRLİKTE GİRİŞİMİNİ BAŞLATIYOR başlıklı makalemizde #Çocuklarbirlikte, #KidsTogether ve Covid-19 hakkında bilgiler verilmektedir.