GÜNDEM

Aileleri Bilgilendirmede Destek Olmak ve Çocukları Faaliyetlerle Aktif Tutmayı Amaçlayan NICKELODEON #ÇOCUKLARBİRLİKTE GİRİŞİMİNİ BAŞLATIYOR

Yazar  | 

Nickelodeon Türkiye, çocuklar ve ailelerini COVID-19 salgını sırasında sağlıklı kalmak ile ilgili bilgilendirmek ve evdeyken birlikte yapılabilecek aktivite fikirlerini paylaşmak için en popüler çizgi film karakterlerini ve dizi oyuncularını kullanan çok-platformlu bir sosyal girişim olan #Çocuklarbirlikte (#KidsTogether) projesini duyurdu.

 

SpongeBob Kare Pantolon, Blue’s Clues & You!, Henry Danger, Bubble Guppies ve The Casagrandes dizilerinin kahramanlarını içeren #Çocuklarbirlikte (#KidsTogether), televizyonlarda orijinal kısa videolar, geçiş reklamları yayınlarken NickHelps.com internet sitesi üzerinden indirilebilir aktiviteler ve içeriklerle de çocuklara uygun bilgiler sunmayı ve ebeveynler için ek bir kaynak olarak hizmet vermeyi amaçlıyor.

 

Nickelodeon’un #Çocuklarbirlikte (#KidsTogether) girişimi, ViacomCBS’nin daha önceden duyurduğu izleyicileri sosyal mesafe ile ilgili bilgilendirirken topluluklardaki birliktelik ruhunu da arttırmayı amaçlayan küresel bir kampanya olan #AloneTogether’nın bir parçası.

 

İşte yıldızların minikler için hazırladığı video:

 

https://www.youtube.com/watch?v=DYeTahHdKMo

Bir önceki yazımız olan Kıvanç Tatlıtuğ negatif !! başlıklı makalemizde kemerburgaz, kıvanç tatlıtuğ ve öneçıkan hakkında bilgiler verilmektedir.