RÖPORTAJ

BS Clinic Göktürk, Sağlığını ve Güzelliğini Önemseyen Herkesi Bekliyoruz…

Yazar  | 

YAKLAŞIK 3 YILDAN FAZLA SÜREDİR OP. DR. BURHANETTİN ŞAHİN YÖNETİMİNDE EN GÜVENLİ VE KALİTELİ ŞEKİLDE, TAMAMEN PROFESYONEL BİR EKİPLE SAĞLIK BAKANLIĞI STANDARTLARI ÇERÇEVESİNDE DANIŞAN VE HASTALARINA SAĞLIK VE GÜZELLİĞE DAİR BİR ÇOK ALANDA HİZMET SUNAN BS CLINIC GÖKTÜRK’Ü DAHA YAKINDAN TANIYALIM İSTEDİK VE BS CLINIC GÖKTÜRK OP. DR. BURHANETTİN ŞAHİN İLE KEYİFLİ BİR SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRDİK…

BS Clinic Göktürk’te neler yapıyorsunuz, verilen klinik hizmetlerden bahseder misiniz?
BS Clinic Göktürk olarak sağlık ve güzelliğe dair akla gelen tüm işlemleri sağlamaktayız. Biraz daha detaya girecek
olursak; medikal estetik konusunda tüm bölgeler dahilinde dolgu, botoks, mezoterapi uygulamaları, prp tedavileri,
mezotoksin (mezobotoks) uygulamaları, tüm yüz ip askı (FRANSIZ) uygulamaları, gençlik aşıları, biyolojik lifting-sıvı yüz germe, leke ve skar tedavileri, genital estetik, bölgesel zayıflama ve diyetisyen hizmetleri yanı sıra; kadın doğum ve jinekoloji alanına ait tüm işlemler (hpv testleri, genital siğil ve tedavisi genital estetik (vajina plasti-labıo plasti), vajinal kuruluk, ilişki sırasında ağrı, menopaza ait şikayetler, hormon bozuklukları tanı ve tedavisi, infertilite (kısırlık ivf- tüp bebek, aşılama işlemleri) laboratuvar tetkiklerinden, ozon uygulaması ve vitamin yüklemelerine; dermokozmetik alanında ise medikal manuel cilt bakımları, buz lazer epilasyon uygulamaları, selulit tedavisi uygulamaları, çatlak tedavisi gibi tüm işlemler konusunda sağlık ve güzellik anlamında en güvenli şekilde danışanlarımıza kolaylık sağlamak amacı ile BS Clinic Göktürk olarak hizmet vermekteyiz.

Danışan profiliniz nasıl? Kimlere hitap ediyorsunuz?
Açıkçası danışan profili konusunda kendi kalite standartlarımızın altına düşmeden kadın ve erkek olmak üzere en iyi şekilde memnuniyet odaklı BS Clinic Göktürk olarak hizmet vermekteyiz. Çünkü sağlığını ve güzelliğini önemseyen her kesime hitap etmekteyiz.

Medikal estetik uygulamalarınızın yanı sıra standart estetik uygulamalar da sunuyorsunuz…. Lazer epilasyon, cilt bakımı vs. Biraz açar mısınız?
Evet günümüzde bilindiği üzere lazer epilasyon uygulamalarının güzellik salonlarında yapılması Sağlık Bakanlığı tarafınca da Mayıs 2022 itibari ile kısıtlandı. Buna istinaden muayenehane- klinik Sağlık Bakanlığı denetiminde olan uzman hekim ve medikal estetik hekimleri kontrolünde yapılması sağlık açısından en doğru prosedürdür. BS Clinic Göktürk olarak, uzman hekimler kontrolünde, en güvenli ve sonuç odaklı biçimde, danışan memnuniyetini ön planda tutularak lazer epilasyon uygulaması sağlık anlamında en uygun cihazlarla klinik ortamda danışanlarımızın hizmet almasını sağlamaktayız.

Gelelim medikal uygulamalara… BS Clinic Göktürk’te kadına ilişkin hemen her konu var. Kadın doğum, infertilite, genital estetik vs. Alanında uzman hekimlerle çalışıyorsunuz tabi…
Yukarıda da bahsettiğim gibi medikal estetik ve medikal tedavi olarak yarar göremeyecek danışanlarımıza ve hastalarımıza gerektiğinde cerrahi olarak da hizmet alma imkanı sunarak (Plastik ve estetik rekonstrüktif cerrahisi,
Metabolik – obezite cerrahisi,) BS Clinic Göktürk olarak hizmet almalarını sağlamaktayız.

Son dönemde adını sıkça duyduğumuz Glutatyon Vitamin uygulaması sizde de mevcut. Detaylı anlatabilir misiniz?
Elbette… Glutatyon, sağlıklı kalmak ve hastalıktan korunmak için en önemli moleküllerden biridir. Yaşlanma,
kanser, kalp damar hastalıkları, bunama (demans) ve başka birçok kronik/dejeneratif hastalığın önlenmesinde temel
öneme sahip olan glutatyon, üç yapı taşından oluşur. Bunlar sisteine, glisin ve glutamin aminoasitleridir. Glutatyon vücudumuzda doğal olarak üretilir. Glutatyona “ana anti-oksidan” denilmesinin sebebi, onun serbest radikalleri yakalayarak karaciğere taşıması ve burada kendisini yenileyerek tekrar işine geri dönmesidir. Serbest radikaller, çoğu zaman normal hücre metabolik oksidasyonunun yan ürünleri ve toksik atıklarıdır. Antioksidanlar tarafından etkisiz hale getirilmediklerinde otoimmün hastalıklara, kanser gibi kronik hastalıklara yol açabilirler.
Tüm bunların yanı sıra, detoks ve anti-aging özelliğiyle metabolizmayı gençleştirir. İnflamasyonu yok ederek kas ve eklemleri güçlendirir; romatizmal hastalıkların tedavisini destekler. Metabolizmayı hızlandırdığı için obezite tedavisini destekler, kilo vermeye yardımcı olur. Alerjenlere karşı tedavide destekleyici bir uygulamadır.

Eklemek istedikleriniz…
Ülkemizde, vizyon sahibi ve yenilikleri sürekli takip eden bir klinik olmak, kendimizi yenilemek, var olan metotları doğru uygulayarak danışan ve hasta memnuniyeti sağlamak en temel hedeflerimiz arasındadır. Bununla birlikte profesyonel, güçlü ve güleryüzlü bir kadro ile hizmete başlayan kliniğimizi yakın zamanda yeni hizmet noktalarında daha da genişleyen kadrosu ile gelişmiş uygulamaları size yakın hale getirmeyi amaçlıyoruz.

@bs.clinic.gokturk
İletişim: 0532 250 74 86

Bir önceki yazımız olan 'Can'larınız Ona Emanet; Pack Positive başlıklı makalemizde Emre Erdoğru, köpek eğitimi ve köpek otel hakkında bilgiler verilmektedir.