RÖPORTAJ

BESTE AÇAR;YOLU SEVGIDEN GEÇEN HERKESLE BULUŞUYOR…

Yazar  | 

ÇOĞUMUZ ONU KAYAHAN’IN KIZI BESTE OLARAK TANIYORUZ. OYSA O BIRI YETIŞKIN IKI ÇOCUK ANNESI, OLGUN, AYAKLARI YERE BASAN, ÇALIŞAN VE ÜRETEN BIR KADIN. HAYATINI DEĞIŞTIREN MUCIZEYLE BAŞKALARININ HAYATLARINA
DOKUNUYOR ŞU SIRALAR. BABASININ YOLUNDA SESSIZ AMA DERINDEN ILERLIYOR…

 

 

Yakın zamana kadar sizi hep Kayahan’ın kızı olarak tanıyorduk. Omuzlarınızdaki yük büyüktü… Şimdi durum biraz daha farklı değil mi? Neler değişti hayatınızda?
Kayahan’nın kızı olmanın bana getirdiği her zaman çok büyük bir
sorumluluk vardı hayatımda. Küçücük bir kızdım şimdi büyüdüm ve
bu duygu hiç eksilmedi. Babamla vedalaştığımız 3 Nisan 2015’ten
sonra çok şey değişti hayatımda. Artık gerçekten büyüdüğümü tüm
hücrelerimle hissediyorum. Çocuklarımın varlığı, aralarındaki yaş farkı, benzerlikleri, bambaşka özellikleri ve yetenekleri her birimizin aslında nasıl birer mucize olduğumuzu hatırlattı bana. Büyümelerini izlerken kendi çocukluğuma sık sık yolculuklar yaptım. Kendi içime dönüp baktığımda temizlenmesi gereken çok fazla çöp buldum. Hayatımda olan olmayan her şey için uzun bir listeyle çıktığım bu yolda Access Consciousness diye bir sistemle karşılaştım. Veeeee
sihirli bir değnek gibi hayatıma dokundu ve dokunmaya devam ediyor.
Kendim olmanın ne demek olduğu, yetişkin versiyonumla yaşamayı,
hayatımdaki iyi ya da kötü diye nitelendirdiğim her şeyin kaynağının
BEN olduğunun sorumluluğunu almayı, iç dünyamızda neler varsa
beslediğimiz an ve an her birinin istisnasız tezahür ettiğini anladığımda bütün bakış açım değişti. Bakış açım değişince de hayatım değişti…

Access the Bars ile nasıl tanıştınız?
Yıllar önce sorduğum bir soruya gelen cevabın bir cumartesi sabahı kahvaltıda karşıma çıkan bir videoda olduğunu farkettim. Access Consciousness kurucu ortağı benim en büyük aşkım ve mucizem Dr.Dain Heer’ın “7 Things The Universe Would Tell You” videosuydu. Bazı şeyler gözümüzün önünde yıllarca durur ama görmeyiz. Herkes bize, biz bile içimizden basbas bağırırız ama duymayız. Çünkü enerji olarak orada değilizdir. Ne zaman ki bir şeyi seçiyoruz ve orada net bir enerjide duruyoruz işte o zaman onun gelmesine izin veriyoruz. İstiyorum ama olmuyor diye bir şey yok.

Nedir bu access bars? Tüm bu süreçte kimlerle çalıştınız?
Access Consciousness sistemin genel adı. Bilince Erişim demek. Benim yolculuğum Access The Bars ile başladı. Access Consciousness kurucusu Gary Douglas ve kurucu ortağı Dr. Dain Heer’dan ön koşulları olan ve Access’te ilerlemem için almam gereken sınıfları seçtim, aldım. Access’le hayatımda bir çok alandaki değişimin
dönüşümün hafifliğini yaşarken aslında var olan ama egonun unutturduğu gücümü yeniden hatırladım. A kutusundan B kutusuna olan sıçrayışım o kadar anda ve kolay oluyordu ki. Bunu çok sevmiştim. İstediğim her neyse nasıl olmasını gerektiğini düşünüp, hesaplamalar yapıp istediği sonuçları elde etmeye çalışan ben; o kısıtlayıcı alandan sonsuz olasılıklara açılmanın keyfini yaşıyorum.
Kendime ve potansiyelime izin verdim… Başarıya bağımlı olmayı terkettim. Başarıyı elde etmek için tutunduğum dirençlerin iplerini teker teker serbest bırakınca BAŞARININ kendisi oldum.

Kendiniz eğitmen olmaya nasıl karar verdiniz?
Her şeyin ne kadar kolay olduğunu, hayallerimizin ötesinde her şeyin mümkün olduğunu bakış açılarımızın realitemizi yarattığını ve bunun ötesinin herkes için mümkün olduğunu paylaşmak için Access The Bars’ı hayatımın merkezine koydum. Herkese ilham olmak ve onlara alan tutmak benim en güzel seçimlerimden oldu. Bini aşkın kişiyle Türkiye’nin bir çok ilinde Access sınıflarında buluştum ve buluşmaya devam ediyorum. Onların hayatlarındaki küçücük bir farkındalık bile benim için çok büyük bir hediye. Çünkü farkettikten sonra o sıkıştığımız alanların değişmesi için sadece seçim yapmaları gerekiyor. O noktaya kadar yanlarında onlara rehberlik yapmak mucize…
Küçüklüğümden beri kendime sorardım; ben bu dünyaya neden geldim? Ne yapmak ve olmak için? 40 yaşıma doğru içimden bir ses: “Önce kendini değiştir sonra herkes ve her şey değişecek zaten.” demişti. Ben o sesi dinlemeyi seçtim.

Merkezinizden ve buradaki uygulamalardan bahseder misiniz?
Ofisim Arcadium Life 3’te “Sonsuz Varlık Farkındalık Alanı”. Büyük sınıflarımı anlaşmalı olduğum otellerin toplantı salonlarında yapıyorum. Katılımcılarımdan gelen istekler ve gelen mail’lerle butik
ve özel eğitimler açmam yönünde çok talep olduğunu görünce, “hiç bir şey tesadüf değilse” 🙂 hiç tereddüt etmeden ofisimi açma kararı aldım.

Eğitimleri kimler veriyor?
Ofisimde bire bir kendim, danışanlarıma Access The Bars seansları yapıyorum. “Ben de bunu öğrenip kendime, aileme, çevreme uygulamak istiyorum.” diyenlere Access The Bars sınıfları açıyorum. Seanlar 1-1,5 saat aralığında sürüyor. Eğitimlerimiz ise 1 tam gün 7-8 saat sürüyor. Eğitimin sonunda uluslararası geçerliliğe sahip Access
The Bars uygulayıcılık sertifikası veriyoruz.

Access the Bars dışında farklı uygulamalar da mevcut mu merkezinizde?
Access sınıfları dışında Theta Healing uygulayıcısı ve yaşam koçuyum. Bunlarla da katkı olmayı seçiyorum. Ayrıca online eğitimlerim var. Evinizin konfor alanından bilgisayar tablet ya da telefonunuz üzerinden katışabiliyorsunuz. Çok yakında Astroloji ile ilgili harika bir projemiz var. Ayrıca Access’in yine kolaylaştırıcısı olduğum sınıfını
açtığım Access FACELIFT seansı ve eğitimleri de veriyorum. Tüm bedendeki duygusal enerjetik blokajların çözülmesi için uygulanan bir teknik. Yüzdeki kırışıklıklar, sarklamlar, dejenerasyonlar, cilt lekeleri, yara ve yanık izleri, sedef hastalığı, vitiligo, alerjiler, akneler, yüz felci
vb. rahatsızlıklarda çok etkili bir teknik. Amerika ve Avrupa’daki bir çok güzellik merkezi ve spa’larda uzun yıllardır Access Facelift uygulanıyor.

“40 yaşıma doğru içimden bir ses: “Önce kendini değiştir sonra herkes ve her şey değişecek zaten.” demişti. Ben o sesi dinlemeyi seçtim.”

Kimler Access Bars çalışmasına katılabilir?
Access Bars sınıflarına hamileler, yeni doğmuş bebekler, her yaş grubundaki çocuklar, yaşlılar herkes katılabilir. Access sınıflarına 15 yaşına kadar olan tüm çocuk ve gençler ücretsiz katılıp sertifikalarını alabiliyor. Çocuklar yüksek frekansta oldukları ve yargısız alandan işledikleri için sınıflara çok büyük katkıları var. Onlar üzerinde çok
ama çok etkili bir teknik. Dikkat eksiklği, hiperaktivite, epilepsi, MS, uyku bozuklukları vb. konularda sınıflara katılanlardan alınan geri dönüşler muhteşem. Almaya’da çok açık oldukları için çocuklar ve bebekler Acess The Bars’ın etkisini anda görebiliyorlar.

“Her şeyin ne kadar kolay olduğunu, hayallerimizin ötesinde her şeyin mümkün olduğunu bakış açılarımızın realitemizi yarattığını ve bunun ötesinin herkes için mümkün olduğunu paylaşmak için Access The Bars’ı hayatımın merkezine koydum. Herkese ilham olmak ve onlara alan tutmak benim en güzel seçimlerimden oldu. Bini aşkın kişiyle Türkiye’nin bir çok ilinde Access sınıflarında buluştum ve buluşmaya devam ediyorum. Onların hayatlarındaki küçücük bir farkındalık bile benim için çok büyük bir hediye.”

Sertifikalı bir eğitim mi?
Evet seans almak dışında Access Sınıflarına katılmayı seçiyorsanız uluslararası geçerliği olan sertifikasını tüm katılımcılar alıyor.

Son olarak, neden Göktürk?
10 yıldan fazla süredir Göktürk’te yaşıyorum. Son zamanlar şikayet edilen konuları hepimiz biliyoruz ama ben her halini çok seviyorum. Her yerin bir frekansı vardır. Gittiğimiz bazı yerlerde kendimizi çok iyi hissederiz, bazı yerlerde çok kötü. Ben burada kendimi çok iyi hissediyorum. Buraya aitim. Ofisim de başka bir yerde olamazdı:)
Hayatınızın kurbanı değil kahramanı olmayı seçtiğinizde ben Arcadium Life 3, kat 3, Daire 63’te bekliyorum hepinizi. Access’in mantrasını her gün söyleyin olur mu? “Hayatın tümü bana kolaylık, neşe ve ihtişamla gelir…”

ACCESS BARS ILE HER SORUN ÇÖZÜLEBILIR
MI? TEMEL MANTIĞI NEDIR?
Access’in genel mantığı SORUN diye bir şey yoktur SORU olmak vardır. Her şey seçimdir. Kendi önümüzden çekilmeye karar verip relalitemizi eritmek bilinç altımızı resetlemek ve zihnimizi susturmak. “Para kazanmak zordur.” inancınız varsa parayı her zaman zor kazanacaksınız. “Para adamı bozar.” inancınız varsa zengin olmayı veya zengin kalmayı beklemeyin. “Para geldiği gibi gider.” inancınız varsa sahip olduğunuz paraların gitmesi için harika yaratımlarınız olacak hiç şaşırmayın. Sevgili hocam Gary M.Douglas’ın “Para Problem Değil SİZSİNİZ” kitabını okumanızı öneriyorum. İnternet üzerinde satışı var sadece. Ya da benim ofisimden de tüm Access kitaplarını satın alabilirsiniz.

SIZE HIZMET ETMEYEN TÜM INANÇ KALIPLARINIZDAN YATARAK HATTA UYUYARAK SADECE KAFANIZDAKI 32
NOKTAYA DOKUNULARAK KURTULMAK ISTER
MIYDINIZ?
Her şeyin enerji olduğunu bildiğimiz bu evrende ortak dilimiz enerji.
Kullanmaksa bedava.

 

 

Bir önceki yazımız olan Veteriner Hekim Aybars Fidan ile bir araya geldik. Fidan, hem veteriner hekimlik mesleği hem de hayvan sağlığı hakkında önemli bilgiler verdi. başlıklı makalemizde göktürk, kemerburgaz ve Veteriner Hekim Aybars Fidan hakkında bilgiler verilmektedir.