GÖKTÜRK'TE HAYAT

Bakırcı Kemer’de Yaşam Başladı

Yazar  | 

 

 

 

Bakırcı Kemer’de Yaşam Başladı

A Plus proje Bakırcı Kemer’de Dünyaca ünlü markalar buluştu!

 

 

 

İnşaat sektöründe 35 yıldır birbiri ardına prestijli konutlar geliştirerek İstanbul’a değer katan Bakırcı Yapı, Kemerburgaz’da hayat bulan A Plus projesi Bakırcı Kemer’in yüzde 50’sinin satışını gerçekleştirdi. Birbirinden lüks ve ayrıcalıklı 48 dairenin bulunduğu sosyal donatıları ile lüks bir yaşam sunan projede yaşam başladı.

 

Birbiri ardına konutların yükseldiği İstanbul’da Bakırcı Yapı, semtin en değerli lokasyonlarında aile yaşantısı hedefliyle prestijli konutlar üretmeye devam ediyor.  İstanbul’un hızlı değer kazanan bölgesi olan Kemerburgaz’da yükselen Bakırcı Kemer projesi sunduğu ayrıcalıklarla bölgede fark yaratıyor.

 

Bölge her geçen gün değerleniyor

Kemerburgaz,  3.Havaalanı ve 3. Köprüye yakınlığı ile yatırımcıları ciddi bir yatırım fırsatı sunuyor. Mecidiyeköy metro bağlantısının yapılmasıyla birlikte yatırım değeri daha da artacak olan bölgede fiyatlar daha da yükselecek. Diğer taraftan İstanbul’un kalbinin attığı Levent, Seyrantepe, Beşiktaş gibi iş sahalarına yakın konumuyla dikkat çekiyor.  Bakırcı Kemer bu bölgelerde çalışan beyaz yakalıların da radarına girmiş durumda.

 

A Plus Müşteri Profiline Hitap Ediyor

A Plus hedef kitlesine proje üreten Bakırcı Yapı’nın Bakırcı Kemer projesi 3 bin 900m2 bir arsa üzerinde yükseliyor. Toplam inşaat alanı 12 bin 500m2. Toplam 47 dairenin bulunduğu projede, 105-120m2 arasında değişen büyüklüklerde iki farklı formatta 2+1’ler bahçe katı ve ara kat olarak, 136-214m2 büyüklüğünde üç farklı formatta 3+1’ler bahçe katı, ara kat ve dubleks olarak, 285m2 büyüklüğünde 5+1 dubleks seçenekleri bulunuyor. Daire içlerinde kullanılacak tüm malzemeler 1. sınıf olup dünyaca ünlü markalar kullanılacak. Her daireye 1 adet klima konulacak. Tüm dairelerimizde yerden ısıtma sistemi yapılacak.”

 

Merkezi Lokasyon Kolay Ulaşım

Sosyal donatıları ile dikkat çeken projede; kapalı otopark, her daire için depo alanları, kapalı yüzme havuzu, exclusive peyzaj, sauna, buhar odası, fitness center, hobi odası, çocuk oyun odası, çocuk parkı, kamelya ve süs havuzları yer alıyor.  Kemerburgaz’ın yeni gelişim aksı olan İstanbul Caddesi’nde konumlanan proje, merkezi lokasyonu ve şehre kolay ulaşımı ile öne çıkıyor. 3.Havaalanı ve 3. Köprüye yakınlığı ile de yüksek yatırım değerine sahip.

Bir önceki yazımız olan Do A Loop Çocuklarınızı Jimnastikle Tanıştırıyor başlıklı makalemizde doaloop, göktürk ve intowndergi hakkında bilgiler verilmektedir.