Genel

ANNELER GÜNÜ’NE ÖZEL HEDİYE SEÇENEKLERİ PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’NDA

Yazar  | 

 

Paşabahçe Mağazaları, birbirinden şık hediye seçenekleriyle, Anneler Günü’nde de annelerin yüzünde kocaman bir tebessüm yaratacak.

Paşabahçe Mağazaları, annesine hediyelerin en güzelini arayanlara bu yıl da pek çok farklı seçenek sunuyor.

Yıllardır en güzel ve özel anlara eşlik eden Paşabahçe Mağazaları, şık sunum önerileri ve ilham veren ürünleriyle hediye seçiminizi kolaylaştırıyor.

Paşabahçe Mağazaları günlük kullanıma yönelik ürünlerin yanı sıra portföyündeki el imalatı ve sınırlı üretim koleksiyon ürünleriyle de her ihtiyaca uygun fikir ve öneriler sunuyor.

Ev yaşamının her alanına dair sunulan hediye seçenekleri içinden tercihi annenize bırakmak için GIFTCARD ve bu özel günü özel bir koku ile bütünleştirmek için kolonya farklı hediyeler olarak öne çıkıyor.

Anneler Günü hediyesini alırken KULÜP Kart ailesine de katılan müşteriler, ilk alışverişlerinde %10 indirim avantajından yararlanabiliyor ve sonraki alışverişlerinden puan kazanıyorlar.

Bir önceki yazımız olan SAİT HALİM PAŞA YALISI’NIN BÜYÜLEYİCİ ORTAMINDA MUHTEŞEM DÜĞÜNLER başlıklı makalemizde DÜĞÜN, SAİT HALİM PAŞA YALISI ve www.saithalimpasa.com hakkında bilgiler verilmektedir.