Genel

SAİT HALİM PAŞA YALISI’NIN BÜYÜLEYİCİ ORTAMINDA MUHTEŞEM DÜĞÜNLER

Yazar  | 

Düğünlerin Vazgeçilmez Mekanı…

Düğünden davete en özel anlar, Boğaz’ın harika manzarası eşliğinde Sait Halim Paşa Yalısı’nda unutulmaz “ANILAR”a dönüşüyor

 SAİT HALİM PAŞA YALISI’NIN BÜYÜLEYİCİ ORTAMINDA MUHTEŞEM DÜĞÜNLER

 

Sait Halim Paşa Yalısı, düğünler için eşsiz bir mekan sunarak, ister yalı ister rıhtım hayallere ev sahipliği yapıyor. İstanbul’un büyülü ortamında, görkemli tarihi atmosferiyle, Boğaz manzarasını bir araya getiren Sait Halim Paşa Yalısı, evlilik heyecanı içindeki çiftlere unutulmaz düğünler için eşi bulunmaz mekanlar sağlıyor.  Sait Halim Paşa Yalısı, deniz boyunca uzanan rıhtımı ve denizden ulaşım imkanı sağlayan iskelesi, gelinle damadı masal diyarına götüren görkemli merdivenleri, tarihi balayı odası, tarihi öğelerle bezenmiş salonlarıyla düğünler için eşsiz alanlar sunuyor.

Uzman Ekip Desteği

Yalının tarihi atmosferinde, profesyonel hizmet anlayışı ile evlenecek çiftlerin tüm ihtiyaçları karşılanıyor. Uzman ekip, hayallerdeki düğünün gerçekleşmesi için her konuda en ince detayına kadar destek veriyor. Planlama sürecinden itibaren düğününün her aşamasında çiftlerin yanında olan uzman ekip, hayallerin gerçekleşmesi için tüm isteklerle özel olarak ilgileniyor.

Düğün Paketi

Düğün paketinde; karşılama kokteyli, tercihe göre belirlenecek menü, düğün pastası, gelin ile damat için özel hazırlanma odaları ve konaklama hizmeti yer alıyor. Yemek menüsü tercihler doğrultusunda ödüllü şef tarafından hazırlanıyor. Düğün pastası da uzman pasta şefi tarafından yapılıyor.

Unutulmaz Bir Gecenin Ardından Rüya Gibi Bir Başlangıç

Unutulmaz bir gecenin ardından güne Boğaz kenarında başlama keyfini sunan Balayı Süiti   ihtişamlı yatağı ve nostaljik küvetiyle çiftlere tarihi atmosferi yaşatıyor. Orijinal vitrayları günümüze kadar korunmuş Türk hamamından faydalanan yeni evli çiftler, sabah kahvaltısını Boğaz manzarası eşliğinde yaparak güne başlıyorlar.

 

 

Bir önceki yazımız olan 21 NİSAN ALİ CANİP OLGUNLU İLE SİZE ÖZEL YILDIZLARIN ALTINDA AYASOFYA başlıklı makalemizde Ali Canip Olgunlu, Ayasofya ve göktürk hakkında bilgiler verilmektedir.