GÖKTÜRK'TE HAYAT

Ali Gür Kuaför Göktürk Şubesi kuruluşunun 5. yılında tamamen profesyonel bir ekipten oluşan kadrosuyla müşterilerine hizmet vermenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyor.

Yazar  | 

Ali Gür Kuaför Göktürk Şubesi kuruluşunun 5. yılında tamamen profesyonel bir ekipten oluşan kadrosuyla müşterilerine hizmet vermenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyor.

Aldıkları eğitimler doğrultusunda müşterilerine en trend renklendirme, kesim ve bakım uzmanlığı sunan güzellik salonu yine profesyonel manükirst kadrosuyla el ve ayak bakımı konusunda müşterilerini en iyi şekilde ağırlıyor.

 

Müşteri memnuniyetinin en ön planda tutulduğunu belirten Ali Gür Göktürk’ün işletmecisi Hakan Öcal “Hedefimiz salona gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayıp onlardan aldığımız geri bildirimler doğrultusunda kendimizi en iyi noktalara taşıyıp müşterilerimizi daha da memnun etmektir.” diyor.

Yenilikçi yaklaşımı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen Ali Gür Göktürk, müşterilerinin artık telefon trafiği olmadan çok hızlı ve güvenilir bir şekilde randevu alabilmeleri için KolayRandevu.com ile iş birliği yaparak, müşterilerine güzellikte online randevu tecrübesi yaşatan salonların arasında yer alıyor. Bu iş birliği kapsamında Kolay Randevu’nun salon yönetim sistemini de kullanmaya başlayan Ali Gür Göktürk, müşterilerine aldıkları hizmetin hemen ardından otomatik bir şekilde diledikleri zaman kullanabilecekleri hediye puanlar kazandırıp müşterilerine teşekkürlerini iletiyor.

U

Kısaca bahsetmek gerekirse Kolay Randevu, güzellik sektöründe hizmet veren kuaför, güzellik salonu, berber, solaryum salonu, spa gibi işletmelerin listelenip kullanıcılarına online randevu alma imkanının sunulduğu dijital bir platformdur. Bu platform sayesinde insanlar yaşadıkları yerdeki salonları listeleyip, kapı kapı dolaşmadan bu salonların fiyat, yorum ve fotoğraflarını inceleyip kendilerine en uygun olanı seçebilmektedir. Örnek olarak Göktürk’te saç kesimi için kuaför arayan bir kişi Kolay Randevu’nun web sitesi veya mobil uygulamasını kullanarak kendine uygun olan salonu bulabilir ya da sürekli gittiği bir kuaförden kolayca randevusunu alabilir. Ayrıca güzellik işletmeleri için bir online pazar yeri olmanın yanı sıra Kolay Randevu, sunduğu yazılım ile beraber çalıştığı salonlara kasa, prim ve müşteri takibi imkanı da sağlıyor.

Adres: Belediye Cad.Silver House Sit.NO.25/C EYÜP/GÖKTÜRK, 34077 EYÜP/İstanbul

U

U

U

Bir önceki yazımız olan “NANU”, DÜNYANIN İLK UYKU DEFİLESİNİ WEPUBLIC’TE GERÇEKLEŞTİRDİ! başlıklı makalemizde göktürk, Nanu Bedtime ve Nanu pijamalarının 2017 ilkbahar-yaz koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.