İYİ YAŞAM

Aerial yoga ve antigravity fitness..

Yazar  | 

AntiGravity (AHF) ,akrobasi,jimnastik,yoga,dans,kiresis, ve pilates gibi sporların bileşimlerinden oluşan özel ve bir o kadarda eğlenceli olan bir spor türüdür.

Bu spor süspansiyon fitnes ve hava yoga tekniği olarak da bilinmektedir.  AHF, adeta insanın ayaklarının yerden kesen kimsenin yapamam diyebileceği hareketleri yaptıran vücudun bütün sistemlerini çalıştıran bir spor türüdür.

Bu sporda bir çok hareket ve etaplar bulunmaktadır.  AntiGravity Fundemantal ile başlanarak, önce beden ısınması sağlanıp alıştırma evreni yapılıyor. Başınızda bulunan eğitmen hazır olduğunuzu söyledikten sonra AntiGravityAerial Yoga, AntiGravity Suspension Fitness, AntiGravity Pilates, AntiGravity Restorative Yoga, AntiGravity AIRbarre bölümlerine geçersiniz.

AntiGravity Yoga’nın Yararları:

-Bu spor zorlandığınız yapmadığınız tüm hareketleri ipek hamak sayesinde yapmanıza olanak sağlıyor.
-Bu spor vücudumuzun esnemesine,uzamasına,rahatlamasına destek sağlıyor.
-Vücutta oluşan ağrıları gideriyor.
-Ruhsal anlamda bireyin rahatlamasına yardımcı oluyor.
-Sırt ağrılarını giderir.Kasların esnemesine ve rahatlamasına yardımcı olur.
-İplere asılarak ters dönüldüğünde seratonin,endorfin,oksitosin ve dopamin gibi mutluluk veren hormonların salgılanmasına yardımcı olur.

Aerial yoga ve antgravityfitness tanıtım derslerine davetlisiniz

STUDIOTRIPLE

@ilknurantigravityfıtness

İletişim: 0212 239 60 79 – 0532 3440993

 

Bir önceki yazımız olan Göktürk'te Buz Epilasyon :Acısız , Çok Hızlı ve Güvenli Magic Eis Nudaypa'da başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.