İYİ YAŞAM

Access The Bars Nedir?

Yazar  | 

Access Consciousness –Access Bars

 

Access The Bars Nedir?
Hayatınızda en son ne zaman tamamıyla gevşemiş vaziyette olduğunuzu ve beslendiğinizi ve ilgilenildiğinizi hatırlıyor musunuz? Bu güne kadar bedeninize ve varlığınıza hiçbir yargı olmadan ne zaman şefkat gösterdiniz?
Access’in amacı size yanıtları buldurmak yerine sorular sormayı ve soru olmayı öğretmekle ilgilidir.
Access, hayatınızda düzgün gitmeyen her ne varsa değişmesine yardımcı olacak araçlar vermek üzere tasarlanmış bir dizi araçlar ve tekniklerdir.
Access The Bars® Access Enerji Dönüşümü (Access Energy Transformation ) sistemi içerisindeki başlangıç çalışmasıdır. Bu çalışmalar Amerika`da Gary Douglas ve Dr.Dain Heer tarafından geliştirilmiştir.
Beynimiz büyük bir kapasitördür. Yani gerilim ve elektrik yükü biriktiren bir aygıt gibidir. Tüm düşüncelerimizin ve duygularımızın, algı ve hislerimizin bir elektriksel bileşeni vardır.
Anlam yüklediğimiz her şeyi beynimizde depolarız. Beyin adeta geçmiş yaşamlardan ve bu yaşamdan gelen, milyonlarca yıllık düşünce, önemseme ve tutumları hafızasına atan, dev bir bilgisayar gibidir.
Başımızın üzerinde iyileşme, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para ve benzeri şeylerle ilgili düşüncelerimizin, fikirlerimizin, duygularımızın, inançlarımızın ve kararlarımızın depolandığı 32 enerjitik, elektrik şarj deposu bulunur. Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktive edilir ve burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılıp silinir. Tıpkı bilgisayarımızdaki gereksiz dosyaları sildiğimiz gibi.
Yaklaşık bir saat süren The Bars® seansı sırasında beyin dalgaları yavaşlar çocukluktan gelen davranış biçimleri, inanç sistemleri ve bakış açıları temizlendikten sonra, hayatınızda daha çok “var olabilmeye, anda kalabilmeye” başlarsınız. Yani geçmişinizi geleceğinize yansıtmadan tam anlamıyla geleceğinizdeki olasılıkları, kısaca hayatınızı değiştirebilirsiniz.
Hayatınızın daha henüz olmasını istediğiniz şekilde olmadığını fark ettiniz mi? Arzuladığınız her şeye sahip olabilirsiniz. ( Sağlık, Para, İlişkiler, Huzur, Şefkat, Dinginlik, Neşe, Kolaylık v.b ) The Bars çalışması tüm bunlara ve sizin için çok daha fazlasının ortaya çıkmasına izin verir.
The Bars binlerce kişiye bedenlerinin ve hayatlarının uyku, sağlık, kilo, ilişkiler, korku, stres ve daha çok fazlası dahil pek çok yönlerinde değişime yardımcı olmuştur.
Access`in amacı, sizin hayattan daha fazlasını almanız için kendinizi açmanızı, her zaman başka bir seçim yapma şansınız olduğunu hatırlatır. Doğduğunuz andan itibaren ebeveynleriniz, yakınlarınız, öğretmenleriniz ve toplumunuz tarafından aslında size ait olmayan, çeşitli yargılarla donatılırız. Böylece, biz kendi gerçeğimizi, aslında kim olduğumuzu unutuyoruz. Yargılar, her zaman hayatımızda kısıtlamalar yaratır. Hayatımızı bu kısıtlamalarla yaşamaya çalışırız. Dolayısıyla gerçekte değişmesini istediğimiz şeyleri değiştirme imkanımız kalmaz.
Access`in araçları bize bu kısıtlamaları tamamıyla temizleme şansı verir.
Tutunduğunuz her şeyi bırakmaya, yanlış bildiğiniz her şeyi yıkmaya hazır mısınız?
Ya değişim tahmin ettiğinizden çok daha kolaysa… Ve bu sadece kendiniz için seçmeyi gerektiriyorsa… Nasıl ortaya çıkarsa çıksın, ne şekilde görünürse görünsün… Sadece kendiniz için seçmek… Kendiniz olmak…
Hayatınızda zaten siz olanaklarsınız. Lütfen bu gerçeği göz ardı etmeyin. Gelin bizimle bu oyuna katılın. Access`in ne olduğunu daha da önemlisi kendinizin ne OL`duğunu keşfedin.

Bir önceki yazımız olan BMW GOLF CUP INTERNATIONAL 2019 TÜRKİYE ELEMELERİ HEYECANI BAŞLIYOR başlıklı makalemizde bmw, göktürk ve intown hakkında bilgiler verilmektedir.