GÜNDEM

22. Yılını Dolduran İnfo Grup’tan Yeni Yıl Mesajı

Yazar  | 
İnfo Grup ailesi olarak sahip olduğumuz değerlerin yol göstericiliğinde güçlü ve yenilikçi hizmet anlayışımızla; her biri birbirinden değerli çalışanlarımızla “Biz birlikte güçlüyüz” diyerek tüm zorlu hedeflerin üstesinden geliyor ve emeklerimizi başarılı sonuçlarla taçlandırıyoruz.
Pandemi bizleri işlerimizi hızlı bir şekilde yeniden inşa etme ve dijitalleşme süreçlerine ivme kazandırma açısından fayda yarattı. Güvenilirlik, doğruluk, çalışkanlık ve yenilikçilik ilkelerimiz doğrusunda tüm dünyanın ve ülkemizin içinden geçtiği bu güç dönemde İnfo Grup ailesi olarak yeni dünya hızına kuvvetli adaptasyon sayesinde yönümüzü bulmakta zorlanmadık.
22. yılımızı doldurmanın gururunu yaşadığımız bugünlerde İnfo ailesinin siz en değerli üyesi olan müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz gelişmeleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız. Bizleri desteklediğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, ailenizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve keyifli bir yıl diliyoruz.
İnfo Grup

Bir önceki yazımız olan Happy Gift: Özel Hissetmek ve Hissettirmek İsteyenler İçin başlıklı makalemizde eda acar, ezgi acar ve happy gift hakkında bilgiler verilmektedir.