EĞİTİM-SANAT

Yöntem Eğitim ve Öğrenci Koçluğu

Yazar  | 

Yöntem Eğitim ve Öğrenci Koçluğu, 12 yıla yakın özel ders ve eğitim tecrübesiyle kendi metodolojisini oluşturmuş, bireysel eğitim anlayışını benimsemiş esasen Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olan Cansu SÖNMEZ tarafından önce Etiler’de daha sonra ise Göktürk’te faaliyete geçmiş bir eğitim merkezidir.


Yöntem Eğitim ve Öğrenci Koçluğu, standart kalıpların ve programların aksine, sınavlara hazırlanan ya da okul destek dersleri için başvuran öğrencilerin algısını, ilgisini göz önünde bulundurarak özel bir programlama ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Aynı zamanda öğrencinin ders çalışma süresini, derse karşı tutumunu varsa olumsuz tutumların nedenlerini en verimli şekilde ortaya çıkarabilmek adına da profesyonel bir danışmanlık hizmeti vermektedir.

Esas çalışma alanı(LGS-AYT)merkezi sınavlara hazırlık olan kurumda İlköğretimden itibaren her kademe için tüm branşlardan birebir ve grup dersler de verilmektedir. Bunların yanı sıra yabancı dilde faaliyet gösteren okullara yönelik olarak (İngilizce-Fransızca-Almanca) branş ve dil dersi çalışmaları ile IB-AP-SAT sınav hazırlık çalışmaları yapılmaktadır.

Adres: İstanbul Caddesi Mesa Studıo Plaza 42/U
Tel:0212 322 44 26
Gsm: 0552 704 71 74

 

Bir önceki yazımız olan GÖKTÜRK'TE SATRANÇ DERSLERİ BAŞLADI! başlıklı makalemizde Genç Plaza, göktürk ve Göktürk Satranç Akademi hakkında bilgiler verilmektedir.