Genel

Yeni BMW Z4 Türkiye’de İlk Kez  BMW Golf Cup International’da Sergileniyor!

Yazar  | 

Yeni BMW Z4 Türkiye’de İlk Kez
BMW Golf Cup International’da Sergileniyor

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW’nin sportif roadster modeli Yeni BMW Z4, 25 Nisan tarihinde başlayan ve 28 Nisan’a kadar devam edecek olan BMW Golf Cup International’ın ön elemelerinde Türkiye’de ilk kez sergilendi. Bu yıl 14.’sü düzenlenen dünyanın en büyük amatör golf turnuvası BMW Golf Cup International’ın Silivri Marmara Golf Sahası’nda gerçekleştirilen Türkiye Ön Elemeleri’nde katılımcılar, çarpıcı tasarımıyla dikkat çeken Yeni BMW Z4’ü yakından inceleme imkanı buldu.

İlk kez geçtiğimiz yıl Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılan Yeni BMW Z4’ün, 2019’un ikinci yarısında 2.0 litre motor seçeneği ile Türkiye’de satışa sunulması planlanıyor. BMW M dinamikleriyle güçlendirilen Yeni BMW Z4, sportif süspansiyonu ve düşük ağırlık merkezi sayesinde ilham verici bir sürüş deneyimi sunuyor. Yeni BMW Z4, sadece 10 saniyede açılan kumaş tavanı ile açık hava keyfini yolda da yaşatıyor.

 

Bir önceki yazımız olan KORAY VAROL AKADEMİ’DEN 23 NİSAN’A ÖZEL ETKİNLİKLERİ! başlıklı makalemizde göktürk, intown ve intowndergisi hakkında bilgiler verilmektedir.