GÜNDEM

Yaz şıklığı ve konforunda DAMAT|TWEEN farkı; “Super Stretch” gömlekler…

Yazar  | 

İnovatif iplik karışımı ile maksimum esneme özelliğine sahip yeni nesil Super Stretch kumaştan yapılan DAMAT|TWEEN gömlekleri, ipeksi ve yumuşak tuşesiyle şıklığını konforlu bir kullanımla ödüllendirmek isteyenlerin vazgeçilmezi olacak…

DAMAT|TWEEN’den2020 Yaz sezonu gardırobu için bir meydan okuma; “Cesarete Yer Açın”…

Sezon koleksiyonunun odağında yine yüksek terzilik, inovasyon, doğa dostu materyaller, karakterli bir stil ve konfor var.

Ama bir farkla; bu kez “daha güçlü”.

Zamanın değişen ruhuyla uyumlu, dinamik ve git gide gençleşen erkeklerin yeni yol arkadaşı hazır: DAMAT|TWEEN Super Stretch gömlekler!

İnovatif iplik karışımı ile maksimum esneme özelliğine sahip yeni nesil Super Stretch kumaşlardan yapılan DAMAT|TWEEN gömlekleri, ipeksi ve yumuşak tuşesiyle gün boyu sürecek şıklığını konforlu bir kullanımla ödüllendirmek isteyenlerin yeni vazgeçilmezi olacak.

Sportif kulvar müdavimleri, bir o kadar da yenilikçi erkekler!

Her zaman olduğu gibi değişmeyen jokerleriniz size özel hazırlandı.

Serin tutan, kısa kollu merserize ya da triko üstler, sürdürülebilir elyaflardan üretilen doğa dostu “tencel” kumaştan yapılmış yalın tişörtler… Dilerseniz geniş renk skalasıyla zevkinizi yansıtan ve kırışmayan fonksiyonel bermudalarla ya da klasik pantolonlarla eşleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SEÇ BAKLAVALARI 18. ŞUBESİ İLE GÖKTÜRK'TE.. başlıklı makalemizde SEÇ BAKLAVALARI ve Seç Baklavaları Göktürk hakkında bilgiler verilmektedir.