GÜNDEM

Yataş Bedding’ten İlhamını Annelerin Şefkatinden Alan Özel Bir Koleksiyon

Yazar  | 

Anneler Kadar Güzel ve Özel Bir Koleksiyon: Clemency

Zengin desen ve renk seçeneğine sahip ev tekstili koleksiyonuyla fark yaratan Yataş Bedding, dünyanın en değerli varlığı annelerimiz için çok özel bir koleksiyon hazırladı. Annelerin tükenmeyen enerjisi ve şefkatinden ilham alan Clemency Koleksiyonu, şık desenleri, üstün kumaş kalitesi ve birbirinden güzel renkleriyle fark yaratıyor.

Özgün tasarımları, zengin desen ve renk skalasına sahip ev tekstili koleksiyonlarıyla dikkat çeken Yataş Bedding, annesine her zaman zevkle kullanabileceği, zarafetiyle göz alan bir hediye arayanlara Clemency Koleksiyonu’nu sunuyor. İlhamını annelerin koruyucu yanlarıyla, bitmek tükenmek bilmeyen gençlik enerjileri ve çocuk ruhlarının birleşiminden alan Clemency Koleksiyonu, yatak odalarına benzersiz bir şıklık katıyor. Clemency Koleksiyonu’ndaki ürünler arasında Vivien Saten Nevresim Takımı, Sofie Nevresim Takımı, Luca-Yeşil Nevresim Takımı, Fidel-Petrol Yatak Örtüsü, Celso Havlu, Bell Pike ve dekoratif yastıklar yer alıyor.

Clemency Koleksiyonu, Yataş Bedding mağazalarının yanı sıra www.yatasbedding.com.tr adresinde sizleri bekliyor.

Bir önceki yazımız olan El Hijyeni ve El Bakımına Dair Aradığınız Her Şey INCIA’da! başlıklı makalemizde INCIA, INCIA 0 Doğal Hindistan Cevizli Butter ve INCIA 0 Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun hakkında bilgiler verilmektedir.