GÜNDEM

Yarınları kazanmanız için zamanında doğru çözüm

Yazar  | 

Matematik öğretmeni Ömer KARAMAN’nın Yaklaşık 15 yıldır matematik özel ders ve eğitim danışmanlığı alanında eğitimleri olmuştur ve bu eğitimlerin de, tanınmış aileler ve akademisyenlerden oluşan öğrenciler ile çalışmaları da bulunmaktadır.

Çalışmalarında sadece matematik ve geometriyi kapsamayıp tüm derslerin toparlanması maksimum puanlar alınması (okul sınavları) ve full doğru olarak testlerin ( TEOG-YGS-LYS…) tamamlanması içindir.  Bu başarıların ana hedefi tüm konuları detayları ile birlikte öğretmesidir

Öncelikle  öğrenci-veli görüşmesinde öğrencinin mevcut akademik durum analizini inceliyor( öğrenci hangi konuyu ne kadar biliyor? hangi konularda ve derslerde eksiklikleri var? Eğitim hayatında ne tür sıkıntılar yaşıyor ? ve bunların çözüm yollar nelerdir?)

Ömer Karaman’nın hazırladığı çalışmalar…

★TÜRKİYE’NİN İLK PATENTLİ MATEMATİK MATERYALİ (ÇARPIM TABLOSUNU 2 SAATTE EZBERLETEN OYUN)

★EĞİTİM HAYATI SIKINTILI BİR ÖĞRENCİNİN ÇOK KISA SÜREDE NASIL TOPARLANIP YÜKSEK BAŞARILAR ELDE EDEBİLECEĞİNE DAİR, ”EĞİTİMDE BAŞARININ YOLU” İSİMLİ EĞİTİM KİTABI,

★GEOMETRİ DERSİNİN ÖĞRENİLMESİNİ KOLAYLAŞTIRICI EĞİTİM SETİ VE GEOMETRİ KİTABI,

★KESİRLER KONUSUNU ÖĞRETMEYİ KOLAYLAŞTIRICI EĞİTİM SETİ  …vb

(MATERYALLERLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ İÇİN www.egitimmateryalleri.net )

Ön görüşmeler ücretsizdir, tanışma için

Matematik Öğretmeni

 Ömer KARAMAN

0 536 483 89 54

Bir önceki yazımız olan Türkiye’de ilk defa abonelik sistemi ile taze ve sağlıklı su :Waternet başlıklı makalemizde Neden Filtrelenmiş Su İçmeliyim?, waternet ve Waternet Su arıtma cihazları hakkında bilgiler verilmektedir.